“Doskonale autorskie koktajle”

Młoda Polska bistro & pianino
Nr 282 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Opis: W zabytkowej kamienicy Oppenheimów przy Placu Solnym powstało bistro Młoda Polska. Synergia ludzi kreatywnych, ambitnych, pełnych pasji i nowego spojrzenia na kuchnię i bar. Codziennie od godziny 12:00, nasz Head Chef, Beata Śniechowska wraz ze swoim Zespołem, odkryje przed Państwem polskie smaki w nowym, autorskim wydaniu.
Zrecenzowano 2 września 2019

Spora ilość wódek oraz destylatów które są sparowane z daniami,sympatyczna obsługa i dobre jedzenie,piękna aranżacja lokalu oraz muzyka na żywo,stąd nazwa bistro i piano,sztosik

Dziękujemy, KarolWojtyla23

Zrecenzowano 1 września 2019

Rewelacyjna kuchnia, w szczególności stek sezonowany na miejscu REWELACJA, barmani fenomenalni, z ogromną wiedzą i chęcią do pomocy niezdecydowanym ;) No i co najważniejsze- serwis: kelnerzy sympatyczni i usmiechnięci, profesjonalna obsługa z również wielką wiedzą zarówno o potrawach jak i o alkoholach. Co również warto wiedzieć, od 20 muzyką na żywo raczą nas swietni artyści. Pierwsze na liście miejsce do odwiedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. Z pewnością tu wrócę!

Dziękujemy, MirekTu
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wieczorową porą, przemierzając wrocławską starówkę natknęliśmy się na lokal o uroczej nazwie "Młoda Polska" - nie mogliśmy sobie odmówić tej przyjemności. Zajrzeliśmy.
Usiedliśmy na ogródku. W upalną, letnią noc nie można sobie wymarzyć lepszego miejsca na drinka. Oddalone nieco od rynku głównego, tworzy kameralną atmosferę sprzyjającą randkom, romantycznemu klimatowi.
Nie jedliśmy, nad czym ubolewamy, bo dania w karcie brzmią mega pysznie, na pewno wrócimy zakosztować choćby kanapki z sercem wołowym....

Zamówiliśmy za to po koktajlu. Wszystkie miały bardzo finezyjne opisy, zdecydowaliśmy się na "Sierściucha". Jest fenomenalny! Smakuje jak guma orbit o smaku szarlotki :D bardzo serdecznie polecamy :)

1  Dziękujemy, Alicja P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Klimatyczne miejsce, cieszące tak oko jak podniebienie. Jedzenie jest rewelacyjne - świetny lokal na zaprezentowanie kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Dobry wybór alkoholi, serwis na wysokim poziomie. Miejsce przyjazne dzieciom (krzesełka, przewijak).

1  Dziękujemy, 631katarzynaz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiedzając okolice rynku z przyjaciółmi w pewnej chwili poczuliśmy głód. Wybór padł na Młodą Polskę z powodu zachwalanego tatara wołowego. Na wejściu przyjemny dźwięk muzyki na żywo, zajęcie miejsca naprzeciw Szefa kuchni i jego współpracowników. Bardzo interesującym zajęciem w oczekiwaniu na posiłek jest przyglądanie się pracy ludziom którzy przygotowują dania dla gości bistro. Kanapka z sercem , tatar oraz obłędny smak czegoś nowego czego w życiu nie próbowałem : tuk - niebo w gębie. Napewno jak będzie okazja to tam wrócę. Polecam to miejsce

1  Dziękujemy, bieluga

Młoda Polska bistro & pianino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młoda Polska bistro & pianino? Podziel się wrażeniami!