“prawdziwa włoska kuchnia”

Restauracja Portofino Wrocław
Nr 307 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 10 września 2019

Zamówiliśmy lasagne oraz spaghetti carbonara. Oba dania bardzo smacznie przyrządzone. Kucharz jest Włochem. Obsługa miła. Cena raczej wyższe - podobne do tych na starówce Wrocławia.

Dziękujemy, _ukaszl345
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PortofinoWroclaw, Kierownik ds. gości, Restauracja Portofino WrocławOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy za odwiedzenie naszej restauracji i zostawienie opinii :)
Cieszymy się, że nasze spaghetti i lasagne smakowały! To zasługa Antonio, szefa kuchni, który sprowadza produkty prosto z Włoch, dzięki temu mamy prawdziwą Italię na talerzu :).
Zachęcamy do spróbowania naszych innych wyjątkowych dań!
Portofino Team

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Ptszne chlebki z oliwá. Super makarony i pizza. Fajnie nowe miejsce. Ciekawy sposòb serwowania piwa. Miła obsługa. Polecam.

1  Dziękujemy, MariaNowikowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PortofinoWroclaw, Kierownik ds. gości, Restauracja Portofino WrocławOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Pani Mario, dziękujemy za recenzje! Nasze świeżo wypiekane chlebki wraz z dodatkiem oliwy z Gardy tworzą idealny starter :).
Zachęcamy do odkrywania dalszych pozycji naszej karty
- Portofino Wrocław

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po niepochlebnych opiniach zaraz po otwarciu postanowilismy zaryzykowac - i bylo warto!
Obsluga kelnerska przemila.
Dania przepyszne - w sumie zamowilismy 5 roznych. Idealnie doprawione, gorace - no super ;)
Wloska muzyka dodatkowo uprzyjemnila ten wieczor.
Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce.

Dziękujemy, Patrycja78

Pani Patrycjo! Dziękujemy za odwiedzenie naszej restauracji i zostawienie opinii :)
Cieszymy się, że nasze dania Pani smakowały! Zachęcamy również, do spróbowania naszej prawdziwej włoskiej Pizzy! :)
Zapraszamy!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byłam tu od razu po otwarciu. Panował wtedy lekki chaos, ale wiadomo, tak jest zawsze na początku. Plusem była przepyszna pizza i nieziemski deser. Gorzej było z obsługą. Tym razem wszystko było świetne - i obłędne jedzenie i wzorowa obsługa. Dawno nie widziałam tak zaangażowanej w swoją pracę kelnerki. Brawo ! Tym razem wybór padł na tagliatelle ze szpinakiem i sosem pomidorowym - uczta dla podniebienia. Do tego pyszne ciasto z pistacjami i tiramisu - genialne. Na pewno tu wrócę

Dziękujemy, K_l_e_m_e_n_t_y_n_k_
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

We Wrocławiu jest jeszcze jeden lokal gdzie serwują tak dobrą ośmiornicę, jednakże za tą samą przyjemność zapłacimy tu kilkakrotnie mniej. Jedzenie jest pyszne, są Włosi, można pouczyć się geografii i ceny też NIE psują smaku. Testowałem już kilka razy i na pewno jeszcze wrócę. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa o każdej porze dnia. Brakuje trochę klimatu w ogródku na zewnątrz. Trzeba zorganizować więcej zieleni i włoskich akcentów wystroju. Polecam

Dziękujemy, stefan_frey

Restauracja Portofino Wrocław — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Portofino Wrocław? Podziel się wrażeniami!