Zrecenzowano: 13 sierpnia 2016

Mieszkanie blisko rynku, wygodne, dwa pokoje, w kuchni niezbędny sprzęt, pościel i ręczniki, winda, dwa wygodne łóżka. Niestety wszędzie dużo kurzu, jeden komplet pościeli poplamiony. Idealne na jedną - dwie noce, lokalizacja pozwala dotrzeć piechotą do wielu atrakcji Wrocławia. Dobra cena.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Ola W
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś chce być w samym centrum wrocławskiego rynku i wieczorny/nocny gwar mu nie będzie przeszkadzał to to miejsce jest dla niego... Ale zanim wynajmiesz przygotuj się na gruntowne sprzątanie... Nie jestem francuskim pieskiem a dołączone zdjęcia powiedzą same za siebie... Brudne skarpety po poprzednich lokatorach (blehhhh) zatkany brodzik (nie opisze co znajdowało się pod korkiem, przy probie odetkania), klejący się czajnik... Nie polecam!

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Kamil D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Apartamenty W, Kierownik, AS ApartmentsOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2016

Szanowny Panie, najmocniej przepraszamy za wszelkie zaistniałe niedogodności, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności otrzymał Pan nie posprzątany jeszcze apartament. Jeszcze raz przepraszamy.

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2016

Wyśmienita lokalizacja. Mimo ścisłego centrum nie jest jakoś bardzo glośno (ale byliśmy poza weekendem).
Lokal ze sporą łazienką i przestronną kabiną prysznicową, na plus suszarka do włosów, brak pralki. Przyszykowany na 7 osób, jednak chyba w tyle osób byłoby za ciasno. Wygląda odrobinę inaczej niż na zdjęciach na stronie AS Apartaments (dodatkowa kanapa w części dziennej, pojedyncze dodatkowe łóżko w sypialni). Ogólnie wrażenie dobre, jednak apartament wymaga odświeżenia (pomalowanie ścian, wymiana drzwi do sypialni oraz zasłonek). Wifi działa. Na minus: bardzo ciężko otworzyć drzwi do klatki, na której nie ma światła; popsuta kanapa w części dziennej. Maleńka kuchnia, co może utrudnić gotowanie dla rodziny. Lekki kurz na meblach, jednak łazienka i kuchnia czysta.
Stosunek jakości do ceny bardzo dobry.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ola S

Dziękuję za pozostawioną opinię. Mam nadzieje, że zastałe przez Państwa niedogodności nie wpłynęły znacząco na jakość pobytu. Niestety pewne problemy wynikają z wiekowości samej kamienicy ale wraz z administracją staramy się na bieżąco rozwiązywać wszelkie problemy.

Zrecenzowano: 24 kwietnia 2016

Może zacznę od plusów, bo jest ich mało - lokalizacja na samymy rynku oraz przestrzenne wnętrze. Jeśli chodzi o stan faktyczny - poplamione od krwi i innych cieczy kołdra oraz materac, zatykający i przeciekający zlew, zatkany basenik pod prysznicem, ochlapane od pasty lustro do połowy, spalona suszarka, kanapa z zalamaniem, oblepione blaty, wylatująca framuga drzwi oraz używane ręczniki w pralce. A to wszystko za 300 zł za noc. Całe szczęście tylko jedną. Nie polecam.

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Izabela Ł
Zrecenzowano: 2 lutego 2016

Rozczarowałam się apartamentem Cocktailowym, bo na jego temat mogę się wypowiedzieć. Wrocław odwiedziłam z koleżanką i padło na nocleg w tym miejscu. Ani tanio ani drogo, ale jednak nie tego oczekiwałyśmy. Po pierwsze miałyśmy w ogóle problem ze zlokalizowaniem tego miejsca, po drugie na wejściu do kamienicy, całej drodze na IV piętro i co najgorsze wewnątrz łazienki w mieszkaniu czuć było coś, co ładnym i przyjemnym zapachem nie było - po prostu śmierdziało! Kanapy w środku miały pokrowce całe w piachu, pościel albo leżała długo w szafie i się ubrudziła (nie sądzę) albo nie pamiętała prania. Było jeszcze kilka mankamentów, ale te są wystarczające, abym więcej nie postawiła nogi w tym miejscu.

• Data pobytu: luty 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Monika S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał T, Kierownik, AS ApartmentsOdpowiedź udzielona 29 marca 2016

Na początku chciałbym podziękować za pozostawioną opinię, wszelkie uwagi są dla nas cenne i pozwalają podnosić standard naszych usług. Niestety są sprawy, na które nie mamy wpływu. Wrocławskie kamienice mają już swoje lata, co oprócz unikalnego klimatu wiąże się z widocznymi oznakami starości. Bywają też dni, w których pracy jest bardzo dużo i nasi pracownicy, jak zwykli ludzie, są bardziej skorzy do popełniania błędów. Niemniej, zapraszamy ponownie, może Pani liczyć na atrakcyjną zniżkę.