Zrecenzowano 24 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Apartamenty w bardzo dobrych lokalizacjach(odwiedzilam kilka), widoki z okien ruzne..zuzycie mieszkan troche widoczne ale za te pieniadze itp nie ma sie do czego przyczepic. Jesli ktos potrzebuje miejscuwki na juz TO POLECAM NA 100%

Data pobytu: czerwiec 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, ewelina w
Zrecenzowano 6 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Pokoje, bo ciężko to nazwać apartamentem, kompletnie się nie zgadzają z tym co pokazane jest na booking.com. łóżka nie mają kompletnych pościeli. Cała noc musiałam spać na jednej poduszce wraz ze swoją dziewczyną i pod jedno osobowa kołdrą. Druga para znajomych spala na łóżku polowym, a trzecia para znajomych na rozpadającej się wersalce. W opisie apartamentu zdjęcia jak z mariotu. W bogatej ofercie proponowany płatny parking w ogóle nie istniał. Klimatyzacja to był jeden mały wiatrak. Brak cieplej wody pod prysznicem, czajnik nie działa, światła w kuchni brak. Smród i ogólny brud. Dużo kurzu i grzyba. Jedno z okien z brakiem możliwości otwarcia. Domofon zepsuty. A na koniec Pani sprzątaczka wygania nas jak psów ponieważ jest aż "10 min" po planowanym check out. I to wszystko za jedyne 938 zł za dwie noce.
Nie pozdrawiam.

Data pobytu: czerwiec 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bartosz Ł
Zrecenzowano 11 maja 2015

Niestety nie będę miło wspominać pobytu w wynajmowanym, na rynku mieszkaniu(ciężko użyć tutaj stwierdzenia "apartament"). Począwszy od uciążliwych hałasów za oknem, mnóstwa kurzu w mieszkaniu, braku polskich kanałów w TV (zresztą jego umiejscowienie - zbyt wysoko na ścianie - uniemożliwia jego oglądanie), kończąc na niesprawnej kanalizacji i wysokim stopniu zużycia wyposażenia mieszkania; wygląda inaczej niż na zdjęciach podglądowych.
Ogólne uczucie bylejakości towarzyszyło mi przez cały pobyt. NIE POLECAM!

• Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Toby K
Zrecenzowano 19 kwietnia 2015

Moja naiwność po raz kolejny mnie ukarała. Znalazłem w internecie fantastyczny Apartament Fredro z firmy AS Apt. Do momentu otwarcia drzwi wszystko przebiegało fantastycznie , miła i uprzejma obsługa , odpowiedzi na wszystkie pytania. Ale rzeczywistość okazała się mniej różowa a raczej ukazała się wielką dziurą przy wejściu do lokalu, nieumiejętnie zmasowanej czymś co kiedyś było chodniczkiem. Stare meble z secon handu , stolik z odlepiającym sie lakierem , drzwiczki w szafkach "patrz na mnie nie ruszaj mnie", sypialnia - koszmar w sensie próby poczucia magii Wrocławia. Dość już nie będę dobijał konającego. Cena za apartament 270 zł. W Krakowie za połowę tej ceny na ul. Librowszczyzna - inny świat a przecież do Rynku stamtąd to z 600 m. Pisze tego posta nie po to aby zaszkodzić ale po to aby firma As Apt te fanatyczne miejsce - widok z okna rewelacyjny ( okna - ok. przemilczę ) - zrobiła w miarę czystym , schludnym i przyjemnym . I blagam wyrzucicie te meble !

Wskazówka dotycząca pokojów: Aktualnie nie polecam
  • Data pobytu: kwiecień 2015, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 28 marca 2015

Czysto, przestronnie, apartament w którym mieszkaliśmy bardzo dobrze wyposażony (aneks kuchenny, wygodne łóżka, spora łazienka). Z okna mieliśmy widok na cały Rynek, co niestety w nocy okazało się znamienne w skutkach - nawet przy zamkniętych oknach słychać staromiejski gwar (kluby, restauracje, imprezowicze pod oknami).

Wskazówka dotycząca pokojów: Apartamenty z oknami wychodzącymi na rynek są bardzo głośne ze względu na specyfikę miejsca - całonocne imprezy to tu norma, jeżeli szukasz spokojnej okolicy lepiej wybierz apartament oddalony od Rynku.
  • Data pobytu: wrzesień 2014, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Grzegorz P