Wrocław

“Niezbyt smacznie i niezbyt tanio”
Osiem Misek — recenzja

Osiem Misek
Nr 615 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)

Zamówiłam curry w wersji wegetariańskiej. Brzmiało smacznie ale... dostałam rozgotowany i klejący się ryż oraz przeciętny sos curry, w którym prawie nie było warzyw tylko tofu, grzyby i kiełki. Cena była dosyć wysoka jak na takie danie. Poza tym w lokalu było gorąco jak w saunie, chociaż na dworze było ok 13C. Znam miejsca we Wrocławiu gdzie można zjeść smaczniej i taniej. Także nie polecam tego miejsca.

Dziękujemy, Adventurer145842

niestety od czasu gdy zmieniono cale menu powoli spada poziom lokalu. usunieto z karty wg mnie najlepsze pozycje, natomiast ramen ktory jest teraz podawany (nie wiem jak smakowal przed zmiana menu, poniewaz zawsze gdy przychodzilam to juz go nie bylo) jest tak ciezki, ze odnioslam wrazenie ze ktos dosypal tam szklanke mąki. dodatki jak najbardziej w porzadku ale sam bulion byl po prosu niedobry i mial konsystencję gulaszu a nie zupy

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, lewytrampek
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie obiad bardzo dobry, ceny stosunkowo niskie (jak na kuchnię azjatycką). Dania dostaliśmy w przeciągu 10 minut. Niestety rozgotowany makaron popsuło nieco smak ramena.

Dziękujemy, dominikaa629
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie . Kuchnia wietnamska . Pierwszy raz smakowalem tej kuchni i w wykonaniu OSIEM MISEK jest rewelacja . Ciekawe wydanie burgera lekki smaczny przepyszny :) zupka również smakowała . Duże porcje . Fajna opcja można rozmnożyć na dwie miski, dwa talerze . POLECAM :)))

Dziękujemy, FLX-1987
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen bardzo średni, bulion przeciętny i makaron też. Ale bułka bao z szarpana wieprzowina extra! Przepyszna! Polecam to miejsce na bulki bao.

Dziękujemy, 590ewap

Osiem Misek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Osiem Misek? Podziel się wrażeniami!