“Tak sobie”
Bułka z masłem — recenzja

Bułka z masłem
Nr 594 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)

Dania smaczne, ladnie podane.
Zamowilam salatke do ktorej nie bylo pieczywa ale poprosilam zeby podano.
Nie podano wiec ponownie o nie poprosilam.
Dostalam jak konczylam salatke.
Obsluga mila ale byla tylko jedna! kelnerka wiec czekalismy dlugo na rachunek czy zaplacenie.

Raczej drugi sie tam juz nie wybiore

Dziękujemy, Patrycja78

Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce na mapie Wrocławia.
Gorąco polecam, już od rana można zjeść tam pyszne śniadanie i napić się smacznej kawy. Również popołudniu czy wieczorem można spotkać się z przyjaciółmi i zjeść coś pysznego, a także wypić.
Miłe, kameralne i do tego jasne wnętrze sprawia, że można tam naprawdę odpocząć.

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 4 września 2019

Pierwsze super wrażenie robi bardzo oryginalne wnętrze i mnóstwo zieleni - w restauracji i ogródku. Byłam w tej restauracji już wiele razy i jedzenie zawsze było rewelacyjne. Bardzo ciekawe kompozycje smaków: świetna zupa orientalna, pyszna ośmiornica, bardzo dobre makarony i sałatka, oryginalnie podany kalafior. Menu lunchowe też fajne i w dobrej cenie. Bułka oferuje też bardzo dobre menu dla dzieci - sprawdzone :-) Generalnie polecam! W weekendy dość tłoczno wieczorami, ale obsługa uczciwie informuje o czasie oczekiwania na jedzenie.

2  Dziękujemy, barbarahW7610HA
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do tej bułki z masłem trafiłam akurat przypadkiem ale okazało się być wyjątkowo sympatycznym miejscem ze świetnymi śniadaniami w kapitalnym wystroju i super miłej atmosferze

Dziękujemy, ankawiatr
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rezerwacja stolika dokonana na godz. 20.00 poprzez numer telefonu, jaki lokal podaje w internecie. Wiedząc, tuż przed 20.00, że się spóźnimy, próbuję dodzwonić się na ów numer telefonu, aby o tym fakcie poinformować obsługę lokalu. Bezskutecznie, kilkukrotnie, w odstępach co kilka minut. Nikt nie odbiera i nie oddzwania. Mimo to, postanawiamy spóźnieni dotrzeć do lokalu. Kelnerka woła menedżerkę. Ta podchodzi do nas z nieskrywaną na twarzy złośliwą satysfakcją i orzeka z ironicznym uśmiechem, że przecież się spóźniliśmy, to stolik uciekł. Pytam dlaczego nie odbierają telefonu lub nie oddzwaniają. Chciałem ich przecież grzecznie uprzedzić o spóźnieniu i to przed wyznaczoną
godziną rezerwacji. Cytuję odpowiedź:
nie mamy czasu odbierać telefonu (!) Proponuje nam poczekać przy innym, małym stoliku, do którego nie podchodzi przez dłuższy czas żadna kelnerka. Żenada. I tak się właśnie traci klientów. Bo ja bym akurat, będąc menedżerem, przeprosił i zaproponował od razu coś do picia w trakcie czekania i to na koszt firmy. Ale to Was nie spotka w tym miejscu, bo oni nie mają czasu, ani głowy (o sercu nie wspominając) do obsługi klienta...

3  Dziękujemy, 307tomaszs

Bułka z masłem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bułka z masłem? Podziel się wrażeniami!