“Rewelacyjne jedzenie w oryginalnym i zielonym miejscu”
Bułka z masłem — recenzja

Bułka z masłem
Nr 596 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 4 września 2019

Pierwsze super wrażenie robi bardzo oryginalne wnętrze i mnóstwo zieleni - w restauracji i ogródku. Byłam w tej restauracji już wiele razy i jedzenie zawsze było rewelacyjne. Bardzo ciekawe kompozycje smaków: świetna zupa orientalna, pyszna ośmiornica, bardzo dobre makarony i sałatka, oryginalnie podany kalafior. Menu lunchowe też fajne i w dobrej cenie. Bułka oferuje też bardzo dobre menu dla dzieci - sprawdzone :-) Generalnie polecam! W weekendy dość tłoczno wieczorami, ale obsługa uczciwie informuje o czasie oczekiwania na jedzenie.

2  Dziękujemy, barbarahW7610HA

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do tej bułki z masłem trafiłam akurat przypadkiem ale okazało się być wyjątkowo sympatycznym miejscem ze świetnymi śniadaniami w kapitalnym wystroju i super miłej atmosferze

Dziękujemy, ankawiatr
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rezerwacja stolika dokonana na godz. 20.00 poprzez numer telefonu, jaki lokal podaje w internecie. Wiedząc, tuż przed 20.00, że się spóźnimy, próbuję dodzwonić się na ów numer telefonu, aby o tym fakcie poinformować obsługę lokalu. Bezskutecznie, kilkukrotnie, w odstępach co kilka minut. Nikt nie odbiera i nie oddzwania. Mimo to, postanawiamy spóźnieni dotrzeć do lokalu. Kelnerka woła menedżerkę. Ta podchodzi do nas z nieskrywaną na twarzy złośliwą satysfakcją i orzeka z ironicznym uśmiechem, że przecież się spóźniliśmy, to stolik uciekł. Pytam dlaczego nie odbierają telefonu lub nie oddzwaniają. Chciałem ich przecież grzecznie uprzedzić o spóźnieniu i to przed wyznaczoną
godziną rezerwacji. Cytuję odpowiedź:
nie mamy czasu odbierać telefonu (!) Proponuje nam poczekać przy innym, małym stoliku, do którego nie podchodzi przez dłuższy czas żadna kelnerka. Żenada. I tak się właśnie traci klientów. Bo ja bym akurat, będąc menedżerem, przeprosił i zaproponował od razu coś do picia w trakcie czekania i to na koszt firmy. Ale to Was nie spotka w tym miejscu, bo oni nie mają czasu, ani głowy (o sercu nie wspominając) do obsługi klienta...

3  Dziękujemy, 307tomaszs
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny wystrój, fajny klimat oraz bardzo dobre śniadania. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam :)

1  Dziękujemy, Michal274812
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Już na wstępie zaczęło się kiepsko ponieważ nie zostaliśmy poinformowani o brakujących daniach z karty, dowiadywaliśmy się o tym podczas prób składania zamówień. Największym rozczarowaniem były jednak same dania - każdy że składników był różnej temperatury (tylko ziemniaki były gorące), zamiast pomidora malinowego wymienionego w karcie otrzymałam pomidorki koktajlowe, jajka smakowały jakby były ugotowane w samym occie, a wszystko pływało od nadmiaru wody. Daję dwie gwiazdki tylko dlatego że byłam tam miesiąc temu i wszystko było pyszne.

Dziękujemy, Monika P

Bułka z masłem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bułka z masłem? Podziel się wrażeniami!