“Wyjątkowe miejsce”
Wydział Kulinarny — recenzja

Wydział Kulinarny
Nr 284 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Opis: Dopracowane dania, najwyższej jakości składniki, bogata selekcja win, profesjonalny serwis oraz artystyczne podanie. Do tego duże porcje i swobodna atmosfera, która sprzyja długim rozmowom przy stole. Poznaj interpretację fine dining, od serca. Harmonijnie łączymy wielopokoleniowe tradycje z nowoczesnymi inspiracjami podróżniczymi, co znajduje odzwierciedlenie w naszej międzynarodowej karcie.
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne potrawy i fantastyczne wrażenia smakowe. Kuchnia międzynarodowa z autorskim podejściem szefa kuchni. Idealny dobór win. Desery - niezapomniane. Obsługa kelnerska na najlepszym poziomie. Miejsce godne polecenia na wieczór we dwoje, rodzinne imprezy lub kolację biznesową.

3  Dziękujemy, 789emilias

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Naprawdę warto! Jedzenie rozpływające się w ustach, po prostu idealne. Karta win pozwala spróbować smaków z różnych zakątków świata. Obsługa na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, tak sympatycznej osoby jak Pani Weronika trudno będzie zapomnieć. Polecam każdemu!

1  Dziękujemy, Adrianna K
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, restauracja korzysta z najwyższej jakości produktów, co jest dosyć rzadkie ostatnio. Menu jest bardzo ciekawe w porównaniu do pobliskich knajp! Szczególnej uwadze zasługują dodatki do głównych dań! Szczerze polecam także desery:) Nas obsługiwał Pan Bartosz, bardzo profesjonalny i zawsze służył radą, jeżeli chodziło o wybór dań! wystrój i otoczenie dodaje super nastroju, także jeżeli ktoś jeszcze nie był to to jest absolutny must-go jeżeli chodzi o Wrocław!

1  Dziękujemy, latajacasyrenka
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już sama lokalizacja restauracji jest zjawiskowa. Przepiękny brukowany plac na przeciwko niebieskich drzwi głównego budynku Uniwersytety, fontanna... mógłby być to równie dobrze Rzym albo Salzburg.
Dalej było już tylko lepiej doskonałe jedzenie (tatar, kozi ser, zupa rybna - mistrzostwo świata, stek, stek z miecznika), olbrzymie porcje, które bronią ceny w menu.
Do tego karta win w której znaleźliśmy to co lubimy - i tutaj kolejna niespodzianka, sommelier polecił nam wino, którego na pewno nie wybralibyśmy sami. Doskonałe!!!
Serwis na najwyższym poziomie - nie tylko uprzejmy i uśmiechnięty, ale przede wszystkim super profesjonalny, wiedzący co oferują gościom w menu i karcie win.
Definitywnie miejsce w które będziemy wracać, również z przyjaciółmi i klientami.

2  Dziękujemy, KASG6774
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Niesamowite miejsce, wspaniała obsługa, bogata karta win, niesamowite jedzenie. Po prostu wspaniała restauracja!

1  Dziękujemy, MarekKazek

Wydział Kulinarny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wydział Kulinarny? Podziel się wrażeniami!