“Przecietnie”

Ice Queen Magda Gessler
Nr 29 wśród 34 Desery (Wrocław)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystroj slaby, ilosc smakow spora ale smak bardzo przecietny. Raczej juz tam nie wroce. Plus za mozliwosc kupna porcji dzieciecej

Dziękujemy, Patrycja78

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smak nie powalał. Wystrój nie powalał. Lody takie jak wszędzie indziej. Lody waniliowe jak z sieciówki. Jedynie wafelek dobry. Inne smaki też takie sobie. Nie polecam
PS panią Magdę Gessler bardzo lubię, ale na lody więcej do niej nie pójdę.

1  Dziękujemy, 652mateuszg
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezrażona negatywnymi opiniami, postanowiłam spróbować. Pewnie narzekają, malkontenci! O jaaa. Faktycznie niedobre!!! Wzięłam sorbet wiśniowy - powinien być kwaśny, jak wiśnie? Oj nie tutaj! Chyba z kg cukru w nim było Drugie waniliowe - jak z sieciówki. Najlepsze z tego wszystkiego wyszły czekoladowe, ale i tak d*py nie urywają (i mam nadzieję, że nie urwą!).

Dziękujemy, Kleinzwerg
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody smaczne, porównywalne z lodziarniami "craftowymi". Z drugiej strony od lodziarni Magdy G. należałoby oczekiwać więcej. I tu jest pies pogrzebany...

Dziękujemy, martelesm
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Jestem rozczarowana... Po pierwsze różnica w porcjach pomiędzy lodami w kubeczku i w waflu - w kubeczku zdecydowanie mniejsza ilość. Wafelek smaczny :) Poza tym lody słabe, jedynie campari nieco w smaku przypominały Campari, natomiast biała czekolada z maliną troszkę smakowała białą czekoladą jednak śladu po malinach żadnego, śmietankowe kompletnie bez smaku. Porażka niestety.

Dziękujemy, kasiap23

Ice Queen Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Ice Queen Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!