“Zdecydowanie nie powalają”

Ice Queen Magda Gessler
Nr 29 wśród 34 Desery (Wrocław)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezrażona negatywnymi opiniami, postanowiłam spróbować. Pewnie narzekają, malkontenci! O jaaa. Faktycznie niedobre!!! Wzięłam sorbet wiśniowy - powinien być kwaśny, jak wiśnie? Oj nie tutaj! Chyba z kg cukru w nim było Drugie waniliowe - jak z sieciówki. Najlepsze z tego wszystkiego wyszły czekoladowe, ale i tak d*py nie urywają (i mam nadzieję, że nie urwą!).

Dziękujemy, Kleinzwerg

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody smaczne, porównywalne z lodziarniami "craftowymi". Z drugiej strony od lodziarni Magdy G. należałoby oczekiwać więcej. I tu jest pies pogrzebany...

Dziękujemy, martelesm
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Jestem rozczarowana... Po pierwsze różnica w porcjach pomiędzy lodami w kubeczku i w waflu - w kubeczku zdecydowanie mniejsza ilość. Wafelek smaczny :) Poza tym lody słabe, jedynie campari nieco w smaku przypominały Campari, natomiast biała czekolada z maliną troszkę smakowała białą czekoladą jednak śladu po malinach żadnego, śmietankowe kompletnie bez smaku. Porażka niestety.

Dziękujemy, kasiap23
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Jestem rozczarowana jakością oraz wielkością ... Miało być miło a wyszło jak zawsze ... Lody to sam cukier i woda . Najgorsze lody jakie jedliśmy . Połowa poszła do śmieci bo nie dało się tego zjeść. Przy zamówieniu trzech porcji dostaliśmy tylko dwie ..Lodziarnia potrzebuje kuchennych rewolucji i to pilnie ! NIE POLECAM

1  Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Nie wiem jak było na otwarciu ale teraz smak lodów to chyba jakiś żart ! Lody bez smaku ,sam cukier i woda . Były tak zmrożone, że Pani nie mogła ich nałożyć albo nie chciała ....Wielkość to kolejny żart ... Bardzo kiepsko wygląda jak Pani, która nakłada lody wręcz wyskrobuje je po kawałeczku z lodowych pojemników aby tylko nie dać za dużo. Kupiliśmy 3 porcje i otrzymaliśmy dwie. Może to jakiś sposób na oszczędność ? Chyba w lodziarni Pani Gessler przydałaby się kuchenne rewolucje albo może LODOWE ... NIE POLECAM !!!!

Dziękujemy, Katarzyna B

Ice Queen Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Ice Queen Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!