“Bardzo dobre sushi i miła obsługa”
Szajnochy 11 — recenzja

Szajnochy 11
Zamów online
Nr 41 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy w tej restauracji już kilkakrotnie, również z dziećmi. Bardzo dobry wybór rolek, fajne zestawy, pyszna zupa orientalna na kościach, dobre drinki. Wnętrze - na sali głównej ze stolikami - może się wydawać mało przytulne, ale jedzenie to rekompensuje. Obsługa pomocna i miła. Polecam!

Dziękujemy, barbarahW7610HA

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Po informacji że mamy rezerwacje w aplikacji finebite mieliśmy wrażenie że kelnerka obsługuje nas z niechęcią.

1  Dziękujemy, PrzemPi
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Absolutnie nie warto kierować się w tym kierunku celem zjedzenia sushi. Niesmaczne, niewyszukane, mało ryby, byle jaki nigiri np. z omletem , słabe zestawy, drogo i nic nie jest serwowane w za długim czasie oczekiwania.
Zdecydowane nie aby nie psuć sobie zdania o przyjemności płynącej ze spożywania sushi.

Dziękujemy, Mika W
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chyba moje najbardziej i najbliżej moje ulubione miejsce z sushi. Zawsze we Wrocławiu będąc w rynku ciężko się zdecydować gdzie iść :) ale szajnochy jest częstym wyborem.

Dziękujemy, Zielona-pietruszka
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Generalnie pysznie,!!!.....Nie jestem specem odnośnie sushi ale jedzenie było naprawdę pyszne zupa, dorada jak i spora porcja sushi mila profesjonalna obsluga.Na pierwszy rzut oka proste miejsce, bez przepychu, jednak głębia smaku, pomysł i doświadczenie jakie otrzymujemy pozostaje niezapomniane. Całe menu jakie oferowane jest w tej restauracji przenosi nas do Japonii.Szkoda, że restauracja jest tak daleko od Trondheim. Przy każdej jednak okazji będę tu wracać.

Dziękujemy, Jerzy S

Szajnochy 11 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Szajnochy 11? Podziel się wrażeniami!