“Bardzo smacznie i nowocześnie”

X- Demon VIP Lounge & Restaurant
Nr 377 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 8 września 2019

Do lokalu weszłam pierwszy raz ponad miesiąc temu że względu na ofertę lunch'u jaka zobaczyłam-zupa+2 danie za 23 zł plus deser za 7zl zamówiłam i naprawdę byłam pod wrażeniem. Wyglądało naprawdę smacznie, dorada mistrzostwo! Długo też nie czekałam bo ok 5-10 minut. Stwierdziłam że wrócę tam ze znajomymi (maja menu podane na stronie na Facebooku na cały tydzień). No i oni też byli zachwyceni obsługa naprawdę miła, dania smaczne i nie za miliony monet. Szczególnie smakowała nam pierś z kaczki na wiśniach, biodrowka jagnieca i tiramisu. Polecam

Dziękujemy, Ob_mag

Zrecenzowano 8 września 2019

Ostatnio ze znajomymi wybraliśmy się na lunch. Słyszeliśmy już, ze maja bardzo dobre jedzenie, wiec poszliśmy to sprawdzić i faktycznie zostaliśmy mile zaskoczeni. W dzień, który byliśmy akurat podawali krem z pomidorów i makaron penne z kurczakiem i szpinakiem. Jedzenie naprawdę smaczne, widać ze kucharze znają się na rzeczy i potrawy przygotowują na najwyżej jakości produktach. Na deser pyszne lody z owocami :) a cena naprawdę przystępna bo tylko 30zl za to wszystko. Poza tym bardzo miła obsługa :) Miejsce tez doskonale nadaje się na wieczorne wyjście, by porozmawiać przy drinku. Byliśmy bardzo zadowoleni i na pewno to wrócimy !

Dziękujemy, Martyna D
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dania z karty. Dania tworzone są przez doświadczoną kuchnie, co wyczuwalne jest już w pierwszym kęsie. Potrawy przygotowane są na bazie sezonowych produktów - co jest bardzo rzadko spotykaną rzeczą we Wrocławiu. Zero mrożonek.
Dodatkowo personel jest ubrany schludnie. Pracownicy z uśmiechem służą pomocą - nie jestem z Wrocławia, jednakże udzielili mi informacji na temat miasta (co warto zwiedzić)
Co do drinków - alkohol lany jest z miarki, co świadczy o uczciwości! Nie ma szansy na oszustwo! Barmanka tworzy bardzo smaczne drinki, które rozgrzewają podniebienie :)
Serdecznie polecam ten lokal.

Poza obiadem w tygodniu, również postanowiłam odwodzić te miejsce w sobotę ( restauracja przekształca się w „mini klub”, gdzie można skosztować przystawek na zimo i na ciepło w cenie biletu „strefa VIP” muzyka na najwyższym poziomie.. planuje w przyszłości urodziny w tym miejscu, ponieważ nie dość, ze jest kameralnie to i jeszcze smacznie! A ceny są przystępne

Gorąco zapraszam,

Ania

Dziękujemy, Malutkamalutka
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskoczenie, lokal totalnie na uboczu Rynku, w środku pusto ale zachęciła nas niezwykle miła obsługa, dostaliśmy zniżki 10% na kartę wiec postanowiliśmy spróbować, trafiony pomysł 10/10, niezwykle smaczne, nie standardowo podane, trochę pornfood do tego oczywiście drinki i shoty serwowane jak na restauracje „klubowa” przystało, duże zaskoczenie jak na Wrocław a ceny wyjątkowo przystępne. Super koncepcyjne i widać „dofinansowane” wnętrze. A no i wyśmienity tatar !

Dziękujemy, Oskoma
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z klimatycznym wnętrzem! Jedzonko pyszne a ceny bardzo niskie! Zestaw Lunch kosztuje 23 zł (zupa i drugie danie) jeśli ma się ochotę i miejsce w żołądku na deser to wystarczy dopłacić 7zl i zjeść pyszne lody czy ciastko :) polecam!

Dziękujemy, monisiaz

X- Demon VIP Lounge & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w X- Demon VIP Lounge & Restaurant? Podziel się wrażeniami!