“Restauracja”

X- Demon VIP Lounge & Restaurant
Nr 379 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dania z karty. Dania tworzone są przez doświadczoną kuchnie, co wyczuwalne jest już w pierwszym kęsie. Potrawy przygotowane są na bazie sezonowych produktów - co jest bardzo rzadko spotykaną rzeczą we Wrocławiu. Zero mrożonek.
Dodatkowo personel jest ubrany schludnie. Pracownicy z uśmiechem służą pomocą - nie jestem z Wrocławia, jednakże udzielili mi informacji na temat miasta (co warto zwiedzić)
Co do drinków - alkohol lany jest z miarki, co świadczy o uczciwości! Nie ma szansy na oszustwo! Barmanka tworzy bardzo smaczne drinki, które rozgrzewają podniebienie :)
Serdecznie polecam ten lokal.

Poza obiadem w tygodniu, również postanowiłam odwodzić te miejsce w sobotę ( restauracja przekształca się w „mini klub”, gdzie można skosztować przystawek na zimo i na ciepło w cenie biletu „strefa VIP” muzyka na najwyższym poziomie.. planuje w przyszłości urodziny w tym miejscu, ponieważ nie dość, ze jest kameralnie to i jeszcze smacznie! A ceny są przystępne

Gorąco zapraszam,

Ania

Dziękujemy, Malutkamalutka

Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskoczenie, lokal totalnie na uboczu Rynku, w środku pusto ale zachęciła nas niezwykle miła obsługa, dostaliśmy zniżki 10% na kartę wiec postanowiliśmy spróbować, trafiony pomysł 10/10, niezwykle smaczne, nie standardowo podane, trochę pornfood do tego oczywiście drinki i shoty serwowane jak na restauracje „klubowa” przystało, duże zaskoczenie jak na Wrocław a ceny wyjątkowo przystępne. Super koncepcyjne i widać „dofinansowane” wnętrze. A no i wyśmienity tatar !

Dziękujemy, Oskoma
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z klimatycznym wnętrzem! Jedzonko pyszne a ceny bardzo niskie! Zestaw Lunch kosztuje 23 zł (zupa i drugie danie) jeśli ma się ochotę i miejsce w żołądku na deser to wystarczy dopłacić 7zl i zjeść pyszne lody czy ciastko :) polecam!

Dziękujemy, monisiaz
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mi się podobało. Wizyta biznesowa załatwiona pomyślnie. Skupilismy się na alkoholu więc nie wypowiem się co do kuchni. Na pewno jeszcze sprawdzę.

Dziękujemy, PawelL102

X- Demon VIP Lounge & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w X- Demon VIP Lounge & Restaurant? Podziel się wrażeniami!