Wizyta GoAir

Polecam! Świetny sposób na spędzenie wolnego czasu 😎 Jeśli myślicie gdzie się wybrać to bierzcie... Przeczytaj więcej

Dawid S
Super zabawa

Świetna obsługa,super zabawa. Dużo fajnych i ciekawych atrakcji. Najlepsza z nich to oczywiście... Przeczytaj więcej

FilipSzywin

Znakomita zabawa :) Bardzo dobrze zagospodarowana przestrzeń, dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Łukasz S

GOair to wspniałe miejsce na integrację nawet bardzo licznej grupy osób. Ja tam było z 20 osobami z którymi pracuję i mieliśmy dla siebie mnóstwo miejsca i możliwość zabawy. Gorąco polecam jeśli szukacie miejsca na tego typu event :-)

Dziękujemy, Oskar S

Świetne miejsce dla każdego, doskonałe, by się zmęczyć, pobawić i zintegrować. Na pewno będę polecać to miejsce znajomym!

Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Kompletnie szaleństwo! Wybrałam się tam z paczką znajomych i po godzinie wyszliśmy dosłownie cali mokrzy! Super sprawa, takie skakanie angażuje caaaaałe ciało do pracy, a przy tym sprawia ogromną frajdę.
Na pewno nie była to nasza ostatnia wizyta w tym miejscu :)

Dziękujemy, Agata H
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla dzieci 7 i 10 lat to istny raj. Troszkę gorąco, ale jest git. Młode szaleją, rodzice mają chwilkę oddechu.

Dziękujemy, 984sergiuszn