“Rewelacja”
Nafta Neo Bistro — recenzja

Nafta Neo Bistro
Nr 193 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 8 września 2019

Miejsce, które trzeba obowiązkowo odwiedzić. Pierwsze skrzypce gra tutaj kuchnia. Każde zamówione danie miało niezwykły smak od przystawek poprzez dania główne. Sposób przygotowania mięsa - wzorowe. Jadłam boczek teriyaki - moje kubki smakowe szalały. Mój tato stwierdził, że jadł tu najlepszego tatara w życiu. Co więcej, stosunek jakość-cena przewyższa topowe wrocławskie restauracje, dlatego każdemu będę polecać to miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Guninka

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Zacznę od lokalizacji. Miejsce ulokowane z dała od gwarnej części Wrocławia dla mnie rewelacja. Pomieszczenia dopracowane ze szczegółami. Jest to nie byle jaki wystrój industrialny, widać tu ogrom pracy i bogaty zmysł aranżacyjny oraz szacunek do natury, na to składa się chociażby wyglad niedużego patio na którym zostało zachowane 11 drzew! Mądrze położono decking by woda spływała do korzeni. Kelner pełen profesjonalizm, kompletna wiedza na temat karty co za tym idzie składników potraw. Podając każde danie szczegółowo opisywał z czego się składa. To rzadkość w dzisiejszych czasach. Warsztat naprawdę na wysokim poziomie- tak trzymaj! Dania..... Na początek otrzymaliśmy chleb z własnego wypieku,wspaniały z idealnie kruchą skórką i niesamowitym wydaniem masła. Na przystawkę wybrałam rybę, nie pamietam kiedy jadłam tak doskonały kawałek rybki. Świeża,ciasto cieniutkie i delikatne do tego genialny sos tatarski...niebo. Pozostałe dania rownież rewelacyjne. Brawo dla Szefa Kuchni.Mogłabym jeszcze pisać i pisać...Gratulacje za stworzenie tak fantastycznego miejsca! Od razu widać ,że jest to miejsce stworzone z zamiłowania do kuchni, a nie kolejny lokal otworzony przez bogatego inwestora.

Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest dużo fajnych miejsc we Wrocławiu natomiast rzadko się zdarza ze serwis kelnerski jest tak dobry jak jedzenie.
Miejsce jest świetne, bardzo klimatyczne z dobra muzyka która nie przeszkadza. Jedzenie przepyszne i często w nietypowych aranżacjach smakowych. Wina tez nietypowe bo austriackie, węgierskie i słoweńskie.
Kelnerzy bardzo mili i pomocni ale dyskretni.
Naprawdę fantastyczne miejsce zarówno na kolacje ze znajomymi, we dwoje czy rodzinna uroczystość.
Polecam i dziękuje restauracji za świetny wieczór.

Dziękujemy, aleksandra m
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Niepowtarzalnie urządzony lokal, miła obsługa i przede wszystkim pyszne, pięknie podane jedzenie- za to uwielbiam to miejsce. Byliśmy juz 3 razy na pewno jeszcze was odwiedzimy

Dziękujemy, anastazjap2000
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Byłem już kilka razy i zawsze wracałem zadowolony. Ceny jak na Wrocław "OK".
Smaki, kuchnia i miejsce dość odbiegają od głównego nurtu, tak wiec wymagający klient nie będzie rozczarowany. Więcej nie napisze aby utrzymać unikalność i tajemniczość tego miejsca.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, s_awomirr928

Nafta Neo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Nafta Neo Bistro? Podziel się wrażeniami!