Zrecenzowano: 9 października 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziłam miły weekend ze znajomymi, hotel czysty, ładny zadbany. Bardzo wygodne łóżka, czysta pościel, najważniejsze, że czyste i zadbane łazienki. Hotel idealny na weekendowy wypad. Obsługa miła i pomocna.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, 343magdap
Zrecenzowano: 27 września 2017

Relaks, odpoczynek, wytchnienie, pewność spokojnego pobytu w bezpiecznym otoczeniu. Hotel Piast to moje miejsce podczas każdego pobytu we Wrocławiu. Stały wysoki poziom świadczonych usług to coś co do mnie przemawia. Uprzejmość pracowników i szczera chęć niesienia pomocy to wartość dodana Waszego hotelu.

Dziękujemy, tomeck44
Zrecenzowano: 22 września 2017

Nie było żadnych minusów; Hotel zasługuje na 3***. Pokoje bardzo przyjemne i czyste. Jedynym mankamentem było stosunkowo mało miejsc podczas śniadania. Ale nie wpływa to na ogólną ocenę obiektu, która jest wysoka.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, edyta226
Zrecenzowano: 15 września 2017

To nasz drugi pobyt we Wrocławiu, ale pierwszy w Hotelu Piast. Obiekt położony w bardzo dobrej lokalizacji, parktycznie wszędzie blisko. Pokoje przestronne, stylowe a łazienki wręcz piękne - bardzo podobała mi się ich aranżacja (nie wiem czy wszystkie są jednakowe). Zestaw do zaparzenia kawy i herbaty w standardzie. Czysto - co dla mnie stanowi zawsze nr 1. Raz zmieniliśmy pokój ze względu na hałas od str. ulicy. Otrzymaliśmy inny, od podwórka - tam było ciszej, chociaż każdy przejazd tramwaju jest odczuwalny. Cóż zrobić, grunt, że spać się dało normalnie :) Podziękowania dla Pana z recepcji, który musiał włożyć trochę wysiłku aby nas przenieść. Śniadania poprawne. Jedyny minus za brak parkingu hotelowego, ale przy takiej lokazlizacji to zapewne ciężkie. Dobrze, że tuż obok można zaparkować za nie duże pieniądze.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony podwórka są cichsze.
Dziękujemy, PaulinaL26
Zrecenzowano: 20 czerwca 2017

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji . Vis a vis Dworca Głownego. Pod hotelem przystanek tramwajowy z którego bezpośrednio można dojechac i do Rynku i na Ostrów Tumski i pod Sky Tower . Wnetrza z duszą, zadbane i czyste. Miła i pomocna obsługa .
Troszkę hałasuje tramwaj.

Termin pobytu: czerwiec 2017