“Hotel warty polecenia”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Hotel Piast
Miejsce nr 17 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 9 października 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziłam miły weekend ze znajomymi, hotel czysty, ładny zadbany. Bardzo wygodne łóżka, czysta pościel, najważniejsze, że czyste i zadbane łazienki. Hotel idealny na weekendowy wypad. Obsługa miła i pomocna.

Data pobytu: październiku 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Magda P

Zrecenzowano 27 września 2017

Relaks, odpoczynek, wytchnienie, pewność spokojnego pobytu w bezpiecznym otoczeniu. Hotel Piast to moje miejsce podczas każdego pobytu we Wrocławiu. Stały wysoki poziom świadczonych usług to coś co do mnie przemawia. Uprzejmość pracowników i szczera chęć niesienia pomocy to wartość dodana Waszego hotelu.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, tomeck44
Zrecenzowano 22 września 2017

Nie było żadnych minusów; Hotel zasługuje na 3***. Pokoje bardzo przyjemne i czyste. Jedynym mankamentem było stosunkowo mało miejsc podczas śniadania. Ale nie wpływa to na ogólną ocenę obiektu, która jest wysoka.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, edyta226
Zrecenzowano 15 września 2017

To nasz drugi pobyt we Wrocławiu, ale pierwszy w Hotelu Piast. Obiekt położony w bardzo dobrej lokalizacji, parktycznie wszędzie blisko. Pokoje przestronne, stylowe a łazienki wręcz piękne - bardzo podobała mi się ich aranżacja (nie wiem czy wszystkie są jednakowe). Zestaw do zaparzenia kawy i herbaty w standardzie. Czysto - co dla mnie stanowi zawsze nr 1. Raz zmieniliśmy pokój ze względu na hałas od str. ulicy. Otrzymaliśmy inny, od podwórka - tam było ciszej, chociaż każdy przejazd tramwaju jest odczuwalny. Cóż zrobić, grunt, że spać się dało normalnie :) Podziękowania dla Pana z recepcji, który musiał włożyć trochę wysiłku aby nas przenieść. Śniadania poprawne. Jedyny minus za brak parkingu hotelowego, ale przy takiej lokazlizacji to zapewne ciężkie. Dobrze, że tuż obok można zaparkować za nie duże pieniądze.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od strony podwórka są cichsze.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, PaulinaL26
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji . Vis a vis Dworca Głownego. Pod hotelem przystanek tramwajowy z którego bezpośrednio można dojechac i do Rynku i na Ostrów Tumski i pod Sky Tower . Wnetrza z duszą, zadbane i czyste. Miła i pomocna obsługa .
Troszkę hałasuje tramwaj.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, mamibecia
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Nr 3 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 333
w odległości 1,2 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 4 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 133
w odległości 0,1 km
Hotel Europejski
Hotel Europejski
Nr 26 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 390
w odległości 0,5 km
Scandic Wroclaw
Scandic Wroclaw
Nr 11 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 513
Hotel B&B Wrocław Centrum
Hotel B&B Wrocław Centrum
Nr 15 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 348
Novotel Wrocław Centrum
Novotel Wrocław Centrum
Nr 2 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 322
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Piast? Podziel się wrażeniami!

Hotel Piast — dodatkowe informacje

Adres: ul. Józefa Piłsudskiego 98, Wrocław 50-017, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 17 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 175 zł–250 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Hotel Piast 2*
Liczba pokoi: 92
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel dysponuje 92 klimatyzowanymi pokojami jedno i dwuosobowymi wyposażonymi w telewizor oraz łazienkę. W hotelu jednorazowo zmieści się 173 osoby. Pokoje : 67 dwuosobowych z osobnymi łóżkami, 16 dwuosobowych z podwójnym łóżkiem, 9 jednoosobowych. Nasi klienci i goście hotelowi mogą skorzystać z nowoczesnej sali konferencyjnej zlokalizowanej w samym centrum Wrocławia. Sala konferencyjna pomieści do 80 osób w ustawieniu teatralnym.Istnieje też możliwość podziału sali na dwie mniejsze. Obie sale konferencyjne wyposażone będą w nowoczesny sprzęt multimedialny. Z naszego obiektu łatwo trafić do Centrum handlowego Arkady Wrocławskie (300m), kina (Atom, Multikino, Dolnośląskiego Centrum Filmowego 300m), teatru muzycznego Capitol (150m), lotniska - bezpośredni autobus kursuje z przystanku oddalonego 300m od obiektu, i węzła komunikacji miejskiej. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Piast. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?