Zrecenzowano: 22 września 2017

Nie było żadnych minusów; Hotel zasługuje na 3***. Pokoje bardzo przyjemne i czyste. Jedynym mankamentem było stosunkowo mało miejsc podczas śniadania. Ale nie wpływa to na ogólną ocenę obiektu, która jest wysoka.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, edyta226
Zrecenzowano: 15 września 2017

To nasz drugi pobyt we Wrocławiu, ale pierwszy w Hotelu Piast. Obiekt położony w bardzo dobrej lokalizacji, parktycznie wszędzie blisko. Pokoje przestronne, stylowe a łazienki wręcz piękne - bardzo podobała mi się ich aranżacja (nie wiem czy wszystkie są jednakowe). Zestaw do zaparzenia kawy i herbaty w standardzie. Czysto - co dla mnie stanowi zawsze nr 1. Raz zmieniliśmy pokój ze względu na hałas od str. ulicy. Otrzymaliśmy inny, od podwórka - tam było ciszej, chociaż każdy przejazd tramwaju jest odczuwalny. Cóż zrobić, grunt, że spać się dało normalnie :) Podziękowania dla Pana z recepcji, który musiał włożyć trochę wysiłku aby nas przenieść. Śniadania poprawne. Jedyny minus za brak parkingu hotelowego, ale przy takiej lokazlizacji to zapewne ciężkie. Dobrze, że tuż obok można zaparkować za nie duże pieniądze.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony podwórka są cichsze.
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, PaulinaL26
Zrecenzowano: 20 czerwca 2017

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji . Vis a vis Dworca Głownego. Pod hotelem przystanek tramwajowy z którego bezpośrednio można dojechac i do Rynku i na Ostrów Tumski i pod Sky Tower . Wnetrza z duszą, zadbane i czyste. Miła i pomocna obsługa .
Troszkę hałasuje tramwaj.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, mamibecia
Zrecenzowano: 14 czerwca 2017

Witam.
Dwu dniowy pobyt upłynął bardzo miło i bez zgrzytów, Jedyny mankament to wieczny brak racuchów na i może pewnej różnorodności na śniadaniu. Świetna lokalizacja z widokiem na odnowiony dworzec robi wrażenie. Daję 4/5 bo nie było efektu "WOW"

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Bartosz R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2017

Szanowni Państwo,
dziękujemy za spędzony czas w naszym hotelu i pozostawiony komentarz. Cieszymy się, że pobyt się udał. Zapraszamy serdecznie przy kolejnej wizycie we Wrocławiu.

Zrecenzowano: 8 maja 2017

Bardzo mile spędziliśmy weekend we Wrocławiu i do tego pobyt w hotelu Piast. Dobra lokalizacja hotelu w pobliżu starego rynku umożliwia szybkie i wygodne zwiedzanie starej części miasta, miła atmosfera, wystrój z klasą, cisza i spokój hotel godny polecenia!!!

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, mateuszderwich
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 30 maja 2017

Drodzy Goście, dziękujemy za wybór hotelu Piast na miejsce Państwa wypoczynku we Wrocławiu oraz pozostawiony komentarz wraz z miłą rekomendacją. Cieszymy się, że długi weekend udał się i jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług.
Zapraszamy przy kolejnej okazji.