150 USD
Scandic Wroclaw(Wrocław)
73 USD
69 USD
  • Restauracja
Haston City Hotel(Wrocław)(Świetna cena!)
54 USD
44 USD
Hotels.com
Uwaga, okazja! 12% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 12% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (50 USD).

86 USD
  • Śniadanie w cenie
Europeum Hotel(Wrocław)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
83 USD
43 USD
Agoda.com
  • Bezpłatny parking
Uwaga, okazja! 22% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 22% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (55 USD).

123 USD
71 USD
68 USD
Expedia.com
Zrecenzowano 15 września 2017

To nasz drugi pobyt we Wrocławiu, ale pierwszy w Hotelu Piast. Obiekt położony w bardzo dobrej lokalizacji, parktycznie wszędzie blisko. Pokoje przestronne, stylowe a łazienki wręcz piękne - bardzo podobała mi się ich aranżacja (nie wiem czy wszystkie są jednakowe). Zestaw do zaparzenia kawy i herbaty w standardzie. Czysto - co dla mnie stanowi zawsze nr 1. Raz zmieniliśmy pokój ze względu na hałas od str. ulicy. Otrzymaliśmy inny, od podwórka - tam było ciszej, chociaż każdy przejazd tramwaju jest odczuwalny. Cóż zrobić, grunt, że spać się dało normalnie :) Podziękowania dla Pana z recepcji, który musiał włożyć trochę wysiłku aby nas przenieść. Śniadania poprawne. Jedyny minus za brak parkingu hotelowego, ale przy takiej lokazlizacji to zapewne ciężkie. Dobrze, że tuż obok można zaparkować za nie duże pieniądze.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od strony podwórka są cichsze.
  • Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, PaulinaL26
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji . Vis a vis Dworca Głownego. Pod hotelem przystanek tramwajowy z którego bezpośrednio można dojechac i do Rynku i na Ostrów Tumski i pod Sky Tower . Wnetrza z duszą, zadbane i czyste. Miła i pomocna obsługa .
Troszkę hałasuje tramwaj.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, mamibecia
Zrecenzowano 14 czerwca 2017

Witam.
Dwu dniowy pobyt upłynął bardzo miło i bez zgrzytów, Jedyny mankament to wieczny brak racuchów na i może pewnej różnorodności na śniadaniu. Świetna lokalizacja z widokiem na odnowiony dworzec robi wrażenie. Daję 4/5 bo nie było efektu "WOW"

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Bartosz R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2017

Szanowni Państwo,
dziękujemy za spędzony czas w naszym hotelu i pozostawiony komentarz. Cieszymy się, że pobyt się udał. Zapraszamy serdecznie przy kolejnej wizycie we Wrocławiu.

Zrecenzowano 8 maja 2017

Bardzo mile spędziliśmy weekend we Wrocławiu i do tego pobyt w hotelu Piast. Dobra lokalizacja hotelu w pobliżu starego rynku umożliwia szybkie i wygodne zwiedzanie starej części miasta, miła atmosfera, wystrój z klasą, cisza i spokój hotel godny polecenia!!!

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, mateuszderwich
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 30 maja 2017

Drodzy Goście, dziękujemy za wybór hotelu Piast na miejsce Państwa wypoczynku we Wrocławiu oraz pozostawiony komentarz wraz z miłą rekomendacją. Cieszymy się, że długi weekend udał się i jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług.
Zapraszamy przy kolejnej okazji.

Zrecenzowano 24 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel stoi na wysokim poziomie. Bardzo dobra lokalizacja przy samym Dworcu Głównym. Pokój 2-osobowy jest wyposażony w wygodne łóżko i telewizor. Wystrój jest schludny i estetyczny. Cena jak na ten standard jest w porządku. Polecam.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Patryk D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 25 kwietnia 2017

Szanowny Panie, dziękujemy za skorzystanie z usług Hotelu Piast i pozostawiony komentarz wraz z rekomendacją dla tego obiektu.
Zapraszamy ponownie.