Zrecenzowano: 27 marca 2017

Pobyt wspominam bardzo pozytywnie. Pokój dwuosobowy był schludny, łóżko wygodne, pościel świeża. Do dyspozycji komplety ręczników, suszarka, czajnik, woda butelkowana, kubki i szklanki, kawa i herbata, tv, internet bezprzewodowy. Największym plusem jest położenie hotelu. Dworzec Główny widoczny z okna, do centrum blisko, można przejść się na pieszo, przystanki też, praktycznie za drzwiami. Mimo to dźwięki ulicy nie były uciążliwe w nocy. Pracownicy hotelu kompetentni i pomocni. Na miejscu byliśmy prawie 2 godziny wcześniej niż wskazywała godzina zameldowania, jednak pokój był już wolny i nie musieliśmy czekać. Po wymeldowaniu bez problemu mogliśmy zostawić bagaże do przechowania. Z gastronomii nie korzystaliśmy, więc nie oceniam. Bardzo dobry standard jak na 2*, polecam serdecznie.

Dziękujemy, kmarta19
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 29 marca 2017

Szanowni Państwo, dziękujemy za skorzystanie z usług hotelu Piast i pozostawienie szczegółowego komentarza.Bardzo nas cieszy fakt, że odnieśliście Państwo pozytywne wrażenia, a pobyt w naszym hotelu spełnił Państwa oczekiwania.
Dziękujemy również za polecenie nas innym podróżnym i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 18 marca 2017

Hotel zapewnia wysoką jakość. Mój pokój - 1 os. był mały, ale czysty i zadbany. Łazienka czysta z ręcznikami i suszarką. W pokoju woda, kawa, herbata, cukier, a także czajnik, szklanka i kubek. Wszystko w pokoju było sprawne. Obsługa miła. Polecam każdemu. Największy plus to lokalizacja przy samym dworcu.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, madami2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 20 marca 2017

Szanowna Pani,
bardzo dziękujemy za spędzony czas w Hotelu Piast i miły komentarz. Cieszymy się z Pani pozytywnych wrażeń podczas pobytu we Wrocławiu i w naszym hotelu.
Zapraszamy serdecznie przy następnej okazji.

Zrecenzowano: 10 marca 2017

Hotel czysty, miła obsługa, doskonale połozony - blisko dworca głównego, skąd mozna łatwo przedostać sie w dowolne miejsce. Bardzo smaczne sniadania. Doskonałe jeszczenie w barze bistro. Hotel smiało moze mieć 3 gwiazdki.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, agnieszkan75
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 14 marca 2017

Szanowna Pani, dziękujemy za wybór hotelu Piast i pozostawiony komentarz.
Cieszymy się, że Pani oceniła Pani pozytywnienie nasz serwis, położenie, gastronomię i inne walory naszego hotelu.
Zapraszamy serdecznie przy kolejnej wizycie we Wrocławiu.

Zrecenzowano: 21 lutego 2017

Wspaniała lokalizacja, dobre połączenie z każdym punktem w Wrocławiu . Miła obsługa , jakość pokoi oraz czystość . Polecam serdecznie wszystkim podróżującym . jedyny minus to stukot tramwaju za oknem , ogólnie reszta bez zastrzeżeń

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, promyk311
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 22 lutego 2017

Dziękujemy za pobyt w hotelu Piast i pozostawiony, pozytywny komentarz. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas Państwo ponownie.

Zrecenzowano: 18 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel jak na dwie gwiazdki gwarantuje bardzo wysoką jakość. Pokoje co prawda małe, ale za to bardzo czyste i schludne. Łazienka czysta, na miejscu są też ręczniki i suszarka. Pokoje sprzątane codziennie, obsługa donosi wodę, zaopatrza pokoj w kawę/herbatę/cukier (ponieważ w pokojach są też czajnik, szklanki i kubeczki). Wszystko w pokoju było sprawne. Obsługa przemiła, dbali o zadowolenie gości. Wydaje mi się, że sala śniadaniowa jak na zastaną ilość gości byla wystarczająca, nie było problemu z miejscem. Śniadania pyszne, dbano by niczego nie zabrakło. Z czystym sercem polecam każdemu. Duży plus za mega lokalizację przy samym dworcu. W pobliżu sklepy, drogerie, a w budynku hotelu na samym dole znajdziemy bistro z polskim jedzieniem ;-).

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, ewelina_swietlicka

Szanowna Pani, jest nam niezmiernie miło, że pobyt w Hotelu Piast oceniła Pani tak bardzo pozytywnie. Oceniony przez Panią efekt naszych starań o zadowolenie Gości jest dla nas największą wartością. Zapraszamy serdecznie do kolejnej wizyty w naszym hoteli przy kolejnym pobycie we Wrocławiu.