“Idealny hotel na krótki pobyt.”
Hotel Piast — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Hotel Piast
Miejsce nr 16 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 29 marca 2017

Hotel świetnie położony, zaledwie 100m od dworca. Pokoje wygodne i bardzo czyste. Obsługa miła i pomocna. Wifi działa bez zacięć. Śniadanie nie oszałamia wyborem, ale jest świeże i wystarczająco urozmaicone, żeby porządnie najeść się. Pokoje od frontu, choć mają ładny widok są dość głośne ze względu na tramwaje. W pokojach na 4 piętrze i pewno na 5 też słychać wentylatory nawiewne. W nocy trochę przeszkadza. Pewno wystarczy regulacja.
Hotel zasługuje na rzetelne 3 gwiazdki (ze zdziwieniem zauważyłem, że tylko dwie). Tak trzymać. Zdecydowanie polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od frontu są dość głośne ze względu na tramwaje. W pokojach na 4 piętrze słychać wentylatory...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: marcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, mikulaszm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 11 kwietnia 2017

Szanowni Państwo,
dziękujemy za opinię na temat pobytu w Hotelu Piast. Cieszymy się, ze obsługa, wyposażenie i cała nasza oferta otrzymała uznanie w oczach Państwa na 3 gwiazdki.
Uwagi dotyczące pracy klimatyzatora przekazaliśmy do odpowiedniej komórki organizacyjnej.

Zapraszamy przy kolejnej wizycie we Wroclawiu

Zrecenzowano 27 marca 2017

Pobyt wspominam bardzo pozytywnie. Pokój dwuosobowy był schludny, łóżko wygodne, pościel świeża. Do dyspozycji komplety ręczników, suszarka, czajnik, woda butelkowana, kubki i szklanki, kawa i herbata, tv, internet bezprzewodowy. Największym plusem jest położenie hotelu. Dworzec Główny widoczny z okna, do centrum blisko, można przejść się na pieszo, przystanki też, praktycznie za drzwiami. Mimo to dźwięki ulicy nie były uciążliwe w nocy. Pracownicy hotelu kompetentni i pomocni. Na miejscu byliśmy prawie 2 godziny wcześniej niż wskazywała godzina zameldowania, jednak pokój był już wolny i nie musieliśmy czekać. Po wymeldowaniu bez problemu mogliśmy zostawić bagaże do przechowania. Z gastronomii nie korzystaliśmy, więc nie oceniam. Bardzo dobry standard jak na 2*, polecam serdecznie.

• Data pobytu: marcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, kmarta19
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 29 marca 2017

Szanowni Państwo, dziękujemy za skorzystanie z usług hotelu Piast i pozostawienie szczegółowego komentarza.Bardzo nas cieszy fakt, że odnieśliście Państwo pozytywne wrażenia, a pobyt w naszym hotelu spełnił Państwa oczekiwania.
Dziękujemy również za polecenie nas innym podróżnym i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 18 marca 2017

Hotel zapewnia wysoką jakość. Mój pokój - 1 os. był mały, ale czysty i zadbany. Łazienka czysta z ręcznikami i suszarką. W pokoju woda, kawa, herbata, cukier, a także czajnik, szklanka i kubek. Wszystko w pokoju było sprawne. Obsługa miła. Polecam każdemu. Największy plus to lokalizacja przy samym dworcu.

• Data pobytu: marcu 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, madami2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 20 marca 2017

Szanowna Pani,
bardzo dziękujemy za spędzony czas w Hotelu Piast i miły komentarz. Cieszymy się z Pani pozytywnych wrażeń podczas pobytu we Wrocławiu i w naszym hotelu.
Zapraszamy serdecznie przy następnej okazji.

Zrecenzowano 10 marca 2017

Hotel czysty, miła obsługa, doskonale połozony - blisko dworca głównego, skąd mozna łatwo przedostać sie w dowolne miejsce. Bardzo smaczne sniadania. Doskonałe jeszczenie w barze bistro. Hotel smiało moze mieć 3 gwiazdki.

• Data pobytu: marcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, agnieszkan75
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 14 marca 2017

Szanowna Pani, dziękujemy za wybór hotelu Piast i pozostawiony komentarz.
Cieszymy się, że Pani oceniła Pani pozytywnienie nasz serwis, położenie, gastronomię i inne walory naszego hotelu.
Zapraszamy serdecznie przy kolejnej wizycie we Wrocławiu.

Zrecenzowano 21 lutego 2017

Wspaniała lokalizacja, dobre połączenie z każdym punktem w Wrocławiu . Miła obsługa , jakość pokoi oraz czystość . Polecam serdecznie wszystkim podróżującym . jedyny minus to stukot tramwaju za oknem , ogólnie reszta bez zastrzeżeń

• Data pobytu: lutym 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, promyk311
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 22 lutego 2017

Dziękujemy za pobyt w hotelu Piast i pozostawiony, pozytywny komentarz. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas Państwo ponownie.

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0,8 km
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Nr 3 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 353
w odległości 1,2 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 5 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 147
w odległości 0,8 km
Novotel Wrocław Centrum
Novotel Wrocław Centrum
Nr 2 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 331
w odległości 1,1 km
DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław
w odległości 0,5 km
Scandic Wroclaw
Scandic Wroclaw
Nr 10 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 520
w odległości 0,1 km
Hotel Europejski
Hotel Europejski
Nr 27 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 390
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Piast? Podziel się wrażeniami!

Hotel Piast — dodatkowe informacje

Adres: ul. Józefa Piłsudskiego 98, Wrocław 50-017, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 16 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 157 zł–225 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Hotel Piast 2*
Liczba pokoi: 92
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel dysponuje 92 klimatyzowanymi pokojami jedno i dwuosobowymi wyposażonymi w telewizor oraz łazienkę. W hotelu jednorazowo zmieści się 173 osoby. Pokoje : 67 dwuosobowych z osobnymi łóżkami, 16 dwuosobowych z podwójnym łóżkiem, 9 jednoosobowych. Nasi klienci i goście hotelowi mogą skorzystać z nowoczesnej sali konferencyjnej zlokalizowanej w samym centrum Wrocławia. Sala konferencyjna pomieści do 80 osób w ustawieniu teatralnym.Istnieje też możliwość podziału sali na dwie mniejsze. Obie sale konferencyjne wyposażone będą w nowoczesny sprzęt multimedialny. Z naszego obiektu łatwo trafić do Centrum handlowego Arkady Wrocławskie (300m), kina (Atom, Multikino, Dolnośląskiego Centrum Filmowego 300m), teatru muzycznego Capitol (150m), lotniska - bezpośredni autobus kursuje z przystanku oddalonego 300m od obiektu, i węzła komunikacji miejskiej. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Piast. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?