“fajny i tani hotel”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Hotel Piast
Miejsce nr 16 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 21 stycznia 2017

Hotel Piast zasługuje na uwagę ze względu na bardzo dobrą lokalizację.. Cena jest niewygórowana, Pokoje i łazienki nowocześnie urządzone, bardzo czysto wszędzie, wygodnie, klimatyzacja sprawna. Śniadanie skromne, ale wystarczające,. Minus- Sala śniadaniowa na poddaszu nieco ciasna jak na ilość gości.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój od podwórka polecam. jest cisza.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, ania6i2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 27 stycznia 2017

Dziękujemy za skorzystanie z usług hotelu Piast i pozostawiony miły komentarz. Ponieważ budynek jest zabytkowy, podczas modernizacji nie mieliśmy zbyt dużego pola manewru i stąd m.in wielkość sali śniadaniowej.

Zrecenzowano 16 stycznia 2017

Hotel jest mi trudno jednoznacznie ocenic, poniewaz z jednej strony ma bardzo dobra lokalizacje, jest czysty, serwuja smaczne sniadanie (przemile panie kelnerki) a cena nie jest wygorowana, jednak jednodobowy pobyt w "Piascie" zupelnie popsula mi obsluga recepcji.

Przez tel pracownicy hotelu informuja, ze moga dla mnie zamowic taxowke z lotniska, ale potrzebuja zlecenie mailem. Wysylam niezbedne informacje dwa razy, sprawa trafia nawet do dyrekcji zanim laskawie otrzymuje maila potwierdzeniem zlecenia i przeprosinami. Przy okazji calego "zamieszanie" musze wysluchiwac informacji typu - " ja nie wiem co bylo 3 dni temu, ja dopiero zaczynam prace". Taksowak przyjezdza na czas, wydaje sie, ze jest, to zupelnie przypadkowa, jednorazowa wpadka.
Pozno w nocy melduje sie w hotelu, zamawiam budzenie na wczesna godzine ranna nastepnego dnia. Na szczescie jakims cudem budze sie sama, poniewaz nikt z recepcji nie raczyl mnie obudzic. Na zgloszona reklamacje otrzymuje nonszalacka odpowiedz od pana ktory akurat urzeduje w recepcji, ze nie obudzil mnie rzeczywiscie - przeprasza, ale byl zajety praca(!) i ze gdybym naprawde zaspala, przeciez zwrociliby mi koszty straconego polaczenia. Nie wiem jak to nazwac - totalna arogancja ??

• Data pobytu: grudniu 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, JadziaHormiga
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Dyrektor generalny, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 19 stycznia 2017

Szanowna Pani,
Serdecznie przepraszamy za niedogodności związane z zamówieniem taksówki i konieczność ponowienia prośby z Pani strony. Sytuacja absolutnie nie powinna mieć miejsca. Chcielibyśmy się jednocześnie odnieść do kwestii zamówionego budzenia. Recepcjonista wykonał zamówioną usługę z małym opóźnieniem, tj. maksymalnie 3-5min. Zwłoka spowodowana była bardzo dużym ruchem Gości hotelowych w lobby. Wierzymy, że to małe opóźnienie nie zaważyłoby na kwestii punktualnego pojawienia się na dworcu/lotnisku. Jesteśmy również przekonani, że Recepcjonista chciał Panią przeprosić zachowując jak najlepsze intencje. W żadnym wypadku nie posuwając się do nonszalancji czy też nieuprzejmości.
Mając nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie zachęcamy do dokonania kolejnych rezerwacji w Hotelu Piast. Zapewniamy, że każda kolejna wizyta będzie wiązać się już jedynie z pozytywnymi wrażeniami.

Zrecenzowano 13 stycznia 2017

Pokój nowoczesny i przytulny, chociaż odrobinę mały. Naprawdę ładna łazienka. Wszystko idealnie wysprzątane. W pokoju był nawet czajnik elektryczny, czego często nie ma nawet w trzygwiazdkowych hotelach. Jest to wielki plus, szczególnie teraz, zimą. W łazience jest suszarka do włosów. Na życzenie przemiły uśmiechnięty starszy pan konsjerż przyniósł nam do pokoju deskę do prasowania z żelazkiem. Śniadanie bardzo smaczne, rewelacyjna jajecznica na życzenie, pyszna kawa, sałatki, naleśniki. Są nawet ciasta własnego wypieku. Małą uciążliwością jest to, że parking jest oddalony od hotelu o ok 200 m (dodatkowo płatny 32 zł). Hotel bardzo nam się podobał i gdy będziemy wracać do Wrocławia na pewno nie będziemy szukać innego miejsca do spania :)

• Data pobytu: styczniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, iga25
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 17 stycznia 2017

Dziękujemy za wybór Hotelu Piast na miejsce swojego pobytu we Wrocławiu. Niezmiernie cieszy nas fakt, że pobyt w naszym hotelu oceniliście Państwo bardzo pozytywnie. Będziemy z niecierpliwością oczekiwali na Państwa kolejną wizytę we Wrocławiu i w naszym hotelu.

Zrecenzowano 13 stycznia 2017

Wszystko było dobrze. Bez zarzutu! Dużo nie trzeba pisać w przypadku dopracowanych placówek którą nie wątpliwie jest hotel Piast. Cena do jakości jest bardzo zrównoważona. Śniadanie było bardzo różnorodne ( dla każdego coś dobrego) pokój czysty gotowy do bez problematycznego korzystania czystość i dostępność wszystkich standardowych przedmiotów to duży plus bowiem często jest to nie dopilnowane i sprawia niepotrzebny stres. pozdrawiam

• Data pobytu: styczniu 2017, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, rafalm83

Dziękujemy za wybór hotelu Piast i pozytywną ocenę jego standardu i całego pobytu. Staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom naszych Gości i cieszymy się, że doceniliście Państwo naszą ofertę.

Zrecenzowano 9 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko centrum. Pokoje w miarę czyste. Dużym minusem jest brak lodówki w pokoju oraz zbyt małe poduszki do spania. Śniadania ogólnie smaczne ale przez 3 dni ciągle te same potrawy. Ładny widok z pokoju ale przy otwartym oknie ogromny hałas i szum. Akustyka w pokoju też słaba, było słychać wzyztskie rozmowy z pokoju obok. Łóżka wygodne i duże.Ogólnie hotel do polecenia dla par na weekend.

Data pobytu: styczniu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, vkrk2016

Dziękujemy za pobyt w hotelu Piast i pozostawiony komentarz. Cieszymy się, że pomimo kilku uwag pobyt w naszym hotelu zaliczacie Państwo do udanych. Co prawda lodówki wymagane są dopiero w kategorii 4 gwiazdek, niemniej jednak przemyślimy na przyszłość Państwa uwagę.

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0,8 km
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Nr 3 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 352
w odległości 1,2 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 5 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 147
w odległości 0,8 km
Novotel Wrocław Centrum
Novotel Wrocław Centrum
Nr 2 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 331
w odległości 1,1 km
DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław
w odległości 0,5 km
Scandic Wroclaw
Scandic Wroclaw
Nr 10 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 520
w odległości 0,1 km
Hotel Europejski
Hotel Europejski
Nr 27 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 390
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Piast? Podziel się wrażeniami!

Hotel Piast — dodatkowe informacje

Adres: ul. Józefa Piłsudskiego 98, Wrocław 50-017, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 16 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 157 zł–225 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Hotel Piast 2*
Liczba pokoi: 92
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel dysponuje 92 klimatyzowanymi pokojami jedno i dwuosobowymi wyposażonymi w telewizor oraz łazienkę. W hotelu jednorazowo zmieści się 173 osoby. Pokoje : 67 dwuosobowych z osobnymi łóżkami, 16 dwuosobowych z podwójnym łóżkiem, 9 jednoosobowych. Nasi klienci i goście hotelowi mogą skorzystać z nowoczesnej sali konferencyjnej zlokalizowanej w samym centrum Wrocławia. Sala konferencyjna pomieści do 80 osób w ustawieniu teatralnym.Istnieje też możliwość podziału sali na dwie mniejsze. Obie sale konferencyjne wyposażone będą w nowoczesny sprzęt multimedialny. Z naszego obiektu łatwo trafić do Centrum handlowego Arkady Wrocławskie (300m), kina (Atom, Multikino, Dolnośląskiego Centrum Filmowego 300m), teatru muzycznego Capitol (150m), lotniska - bezpośredni autobus kursuje z przystanku oddalonego 300m od obiektu, i węzła komunikacji miejskiej. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Piast. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?