Zrecenzowano: 16 stycznia 2017

Hotel jest mi trudno jednoznacznie ocenic, poniewaz z jednej strony ma bardzo dobra lokalizacje, jest czysty, serwuja smaczne sniadanie (przemile panie kelnerki) a cena nie jest wygorowana, jednak jednodobowy pobyt w "Piascie" zupelnie popsula mi obsluga recepcji.

Przez tel pracownicy hotelu informuja, ze moga dla mnie zamowic taxowke z lotniska, ale potrzebuja zlecenie mailem. Wysylam niezbedne informacje dwa razy, sprawa trafia nawet do dyrekcji zanim laskawie otrzymuje maila potwierdzeniem zlecenia i przeprosinami. Przy okazji calego "zamieszanie" musze wysluchiwac informacji typu - " ja nie wiem co bylo 3 dni temu, ja dopiero zaczynam prace". Taksowak przyjezdza na czas, wydaje sie, ze jest, to zupelnie przypadkowa, jednorazowa wpadka.
Pozno w nocy melduje sie w hotelu, zamawiam budzenie na wczesna godzine ranna nastepnego dnia. Na szczescie jakims cudem budze sie sama, poniewaz nikt z recepcji nie raczyl mnie obudzic. Na zgloszona reklamacje otrzymuje nonszalacka odpowiedz od pana ktory akurat urzeduje w recepcji, ze nie obudzil mnie rzeczywiscie - przeprasza, ale byl zajety praca(!) i ze gdybym naprawde zaspala, przeciez zwrociliby mi koszty straconego polaczenia. Nie wiem jak to nazwac - totalna arogancja ??

Termin pobytu: grudzień 2016
2  Dziękujemy, Anna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Dyrektor generalny, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 19 stycznia 2017

Szanowna Pani,
Serdecznie przepraszamy za niedogodności związane z zamówieniem taksówki i konieczność ponowienia prośby z Pani strony. Sytuacja absolutnie nie powinna mieć miejsca. Chcielibyśmy się jednocześnie odnieść do kwestii zamówionego budzenia. Recepcjonista wykonał zamówioną usługę z małym opóźnieniem, tj. maksymalnie 3-5min. Zwłoka spowodowana była bardzo dużym ruchem Gości hotelowych w lobby. Wierzymy, że to małe opóźnienie nie zaważyłoby na kwestii punktualnego pojawienia się na dworcu/lotnisku. Jesteśmy również przekonani, że Recepcjonista chciał Panią przeprosić zachowując jak najlepsze intencje. W żadnym wypadku nie posuwając się do nonszalancji czy też nieuprzejmości.
Mając nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie zachęcamy do dokonania kolejnych rezerwacji w Hotelu Piast. Zapewniamy, że każda kolejna wizyta będzie wiązać się już jedynie z pozytywnymi wrażeniami.

Zrecenzowano: 13 stycznia 2017

Pokój nowoczesny i przytulny, chociaż odrobinę mały. Naprawdę ładna łazienka. Wszystko idealnie wysprzątane. W pokoju był nawet czajnik elektryczny, czego często nie ma nawet w trzygwiazdkowych hotelach. Jest to wielki plus, szczególnie teraz, zimą. W łazience jest suszarka do włosów. Na życzenie przemiły uśmiechnięty starszy pan konsjerż przyniósł nam do pokoju deskę do prasowania z żelazkiem. Śniadanie bardzo smaczne, rewelacyjna jajecznica na życzenie, pyszna kawa, sałatki, naleśniki. Są nawet ciasta własnego wypieku. Małą uciążliwością jest to, że parking jest oddalony od hotelu o ok 200 m (dodatkowo płatny 32 zł). Hotel bardzo nam się podobał i gdy będziemy wracać do Wrocławia na pewno nie będziemy szukać innego miejsca do spania :)

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, iga25
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PiastOdpowiedź udzielona 17 stycznia 2017

Dziękujemy za wybór Hotelu Piast na miejsce swojego pobytu we Wrocławiu. Niezmiernie cieszy nas fakt, że pobyt w naszym hotelu oceniliście Państwo bardzo pozytywnie. Będziemy z niecierpliwością oczekiwali na Państwa kolejną wizytę we Wrocławiu i w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 13 stycznia 2017

Wszystko było dobrze. Bez zarzutu! Dużo nie trzeba pisać w przypadku dopracowanych placówek którą nie wątpliwie jest hotel Piast. Cena do jakości jest bardzo zrównoważona. Śniadanie było bardzo różnorodne ( dla każdego coś dobrego) pokój czysty gotowy do bez problematycznego korzystania czystość i dostępność wszystkich standardowych przedmiotów to duży plus bowiem często jest to nie dopilnowane i sprawia niepotrzebny stres. pozdrawiam

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, rafalm83

Dziękujemy za wybór hotelu Piast i pozytywną ocenę jego standardu i całego pobytu. Staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom naszych Gości i cieszymy się, że doceniliście Państwo naszą ofertę.

Zrecenzowano: 9 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko centrum. Pokoje w miarę czyste. Dużym minusem jest brak lodówki w pokoju oraz zbyt małe poduszki do spania. Śniadania ogólnie smaczne ale przez 3 dni ciągle te same potrawy. Ładny widok z pokoju ale przy otwartym oknie ogromny hałas i szum. Akustyka w pokoju też słaba, było słychać wzyztskie rozmowy z pokoju obok. Łóżka wygodne i duże.Ogólnie hotel do polecenia dla par na weekend.

1  Dziękujemy, vkrk2016

Dziękujemy za pobyt w hotelu Piast i pozostawiony komentarz. Cieszymy się, że pomimo kilku uwag pobyt w naszym hotelu zaliczacie Państwo do udanych. Co prawda lodówki wymagane są dopiero w kategorii 4 gwiazdek, niemniej jednak przemyślimy na przyszłość Państwa uwagę.

Zrecenzowano: 26 grudnia 2016

Bardzo ładny hotel. Pokoje przestronne i czyste. Miła obsługa, która chętnie służyła pomocą.
Lokalizacja super ze względu na bliskość przystanku pkp i bliskość do rynku. Jedyny mały minusik jest taki, że kiedy przejeżdżają obok hotelu tramwaje to trzęsie obiektem (przynajmniej było to odczuwalne w pokoju od ulicy).
Ogólnie jednak hotel godny polecenia.

Termin pobytu: grudzień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, paulina1602

Dziękujemy za skorzystanie z usług hotelu Piast i pozostawiony komentarz. Miło nam wiedzieć, ze pobyt w naszym hotelu podobał się Państwu we wszystkich aspektach, choć lokalizacja w centrum niesie czasami pewne niedogodności. Zapraszamy ponownie.