Wybraliśmy się do tego hotelu na 11 rocznicę ślubu. Co mogę powiedzieć o tym hotelu... Jest niesamowity!!! Dostaliśmy fantastyczny upominek z tytułu naszej rocznicy. Wspaniały list od dyrekcji hotelu z życzeniami. Dostaliśmy słodkości, soczki owocowe. Drink powitalny za darmo. Pokój cudowny. Przecudna pościel, wspaniała łazienka, kosmetyki. Zamówiliśmy śniadanie do pokoju. W cenie pokoju. Było fantastyczne, byliśmy ZACHWYCENI. Czuliśmy się naprawdę komfortowo i luksusowo. Nie umiem powiedzieć jak bardzo byliśmy zachwyceni. Ale po prostu było cudownie. Sterowanie światłem dotykowo było bardzo intuicyjne i proste. Niesamowicie wygodne łóżko. Muzyka którą można było puścić w łazience. Wspaniały prysznic i deszczownica szklana ściana. Nie umiem już powiedzieć jak cudownie nam było :) Pozdrawiamy serdecznie! I na pewno kiedyś wrócimy :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój na drugim piętrze z pięknym widokiem.
Dziękujemy, ubogdal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TimeaBalzer-GM, Guest Relations Manager, The Bridge Wrocław MGalleryOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo Ubogdal,

Jest nam niezwykle miło, iż pomogliśmy sprawić, że tak wyjątkowy dzień wspominają Państwo z taką radością. Z przyjemnością podzielę się Państwa słowami z całym zespołem, jestem pewien, że będą dla wszystkich dodatkową motywacją do dalszego uszczęśliwiania naszych Gości.

Serdecznie zapraszamy do kolejnej wizyty w The Bridge!

Z poważaniem,
Michael Lopeke
Concierge

Zrecenzowano: 10 września 2019

Hotel nowy, świeży, czysty, zdecydowanie zasługuje (będzie zasługiwał) na 5 gwiazdek. Przestronny, dobrze umeblowany i wyposażony pokój. Cisza absolutna, w wielkomiejskich hotelach rzadko osiągalna. Klimatyzacja - jeśli jest włączona - działa cicho, ale efektywnie. Sterowanie światłem jest dość skomplikowane (przynajmniej na początku). Wprawdzie recepcjonista chętnie udziela "szkolenia", ale przydałaby się instrukcja papierowa. Bogaty "zestaw do parzenia kawy i herbaty" zawiera wszystko oprócz CZARNEJ herbaty. Minibar (jako lodówka) wydajny (temp. 10 stopni). Niesympatycznym dysonansem jest zakaz używania minibaru do własnego użytku ("Przedmioty osobiste będą usuwane z lodówki") - dla mnie jest to niespotykane nigdy wcześniej curiosum. Zestaw programów TV pozornie wystarczający (31 kanałów), brak jednak części najpopularniejszych polskich kanałów. Głośnik (fonia od TV) w łazience.
Śniadanie: czytając opinie o hotelu natrafiłem też na wypowiedź kierownika recepcji: "W kwestii śniadań, były one serwowane w innej formie w początkowych dniach otwarcia hotelu, obecnie z przyjemnością mogę Pana poinformować, że posiadamy bufet śniadaniowy". Tymczasem zostałem niemile zaskoczony brakiem bufetu, co nie pozwoliło mi osobiście zweryfikować wręcz entuzjastycznych uwag o śniadaniu niektórych opiniodawców. Rozumiem przyczynę (niska frekwencja), ale ostatni raz z "zestawów śniadaniowych" korzystałem wiele lat temu (a nigdy w hotelu 5-gwiazdkowym). Owszem, wyszedłem najedzony, tym niemniej niesmak pozostał - wolałbym sam wybierać sobie potrawy. W takiej sytuacji miłym gestem byłaby jakaś - chociażby symboliczna - rekompensata. Na marginesie wspomnę, że nocowałem swego czasu w hotelu 6-pokojowym (dla 10 osób), w którym codziennie był niewielki, ale dość bogaty asortymentowo bufet śniadaniowy.
Ponadto: chleb podgrzewany - posmarowane masło topnieje. Muzyka umila śniadanie, ale powinna być bardziej dyskretna.

Przydałby się kącik komputerowy z dostępem do internetu (lobby jest wystarczająco obszerne).

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
1  Dziękujemy, Amidowski
Zrecenzowano: 5 września 2019

Cudowny hotel i cudowna obsługa!!!!
Rezerwacja przez telefon przebiegła bardzo pomyślnie. Bardzo miła i rzetelna recepcjonistka Kasia odpowiedziała na wszystkie moje pytania i spełniła moje prośby.
Na pewno tu jeszcze wrócę.
Pozdrawiam

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Computrix P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TimeaBalzer-GM, Manager, The Bridge Wrocław MGalleryOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Szanowny Panie Michale.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i pozostawienie tak pozytywnej opinii.

Priorytetem całego naszego zespołu są goście, jest mi niezmiernie miło widzieć, że odczuł to Pan.

Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pana oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie ponownie.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Nowy hotel otwarty 1 sierpnia 2019 , piękne industrialne wnętrze , super pokoje piękna czysta łazienka, przemiła profesjonalna obsługa, blisko centrum. Bardzo polecam . Ludzie odwiedzajcie to miejsce bo warto.

Dziękujemy, Monika Katarzyn... B

Szanowna Pani Monika Katarzyn... B,

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii po pobycie w naszym Hotelu.

Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania i pozostawić pozytywne wspomnienia.

Dziękujemy za wybranie na swój pobyt naszego hotelu.

Zapraszamy serdecznie ponownie.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Po pobycie wraz z rodziną w tym hotelu mam mieszane odczucia. Z jednej strony fantastyczna lokalizacji (niedaleko od Starego Rynku ale dużo spokojniej) oraz idealnie wpisana w otoczenie infrastruktura hotelu z loftowymi pięknymi wnętrzami oraz obsługa bardzo zaangażowana i pomocna to jednak otwarcie hotelu tzw. "soft openning" nie wiem czy jest dobrym posunięciem kierownictwa hotelu. Nie wszystko funkcjonowało w pełnych godzinach np. sauny i restauracja. Brak informatorów w pokojach na temat hotelu i pokoju oraz instrukcji obsugi nowoczesnych paneli oświetlenia pokoju Telewizja bez listy kanałów oraz jak obsługiwać chromcast. Produktu na śniadanie dobrej jakości i smaczne niemniej jednak słabo wyeksponowane i nie do końca odpowiadające, jeżeli chodzi o różnorodność, hotelowi 5 gwiazdkowemu z dopiskiem by Sofitel Dodatkowo brak informacji co można zamówić podczas śniadania, a kucharze przyrządzali naprawdę smaczne omlety, naleśniki, czy też jajka sadzone. Na dachu fantastyczny punkt widokowy , na którym nie ma gdzie usiąść aby te widoki oglądać. Wszystko to składa się na obniżoną ocenę. Jedyną rzeczą, którą polecam kierownictwu hotelu jest zwrócenie uwagi na sprzątanie. W drugim dniu pobytu o godzinie 19.30 jeden z pokoi był nie posprzątany oraz nie uzupełniono kosmetyków, wody, czy też herbaty i kawy (po interwencji zrealizowano to w ciągu 30 minut). Następnego dnia o godz 16.30 dwa moje pokoje były również nie przygotowane do następnej doby hotelowej.

1  Dziękujemy, Happiness04609632427

Szanowny Happiness04609632427,

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu i pozostawienie tak rozbudowanej opinii na temat pobytu w naszym Hotelu.
Cieszymy się, że podoba się Panu lokalizacja oraz wnętrza. Miło nam również, że odczuł Pan zaangażowanie naszego zespołu, jest to dla nas niezmiernie ważne.

Jeśli chodzi o śniadanie, to bardzo nam przykro, że nie spełniało oczekiwań. Informacja zostanie przekazana do działu Gastronomii.

Istnieje możliwość wynajęcia tarasu na 6 piętrze dla wydarzeń grupowych, ale też dla romantycznych chwil we dwoje z kieliszkiem szampana, zapraszamy w tej kwestii do kontaktu.

Jeżeli zdecyduje się Pan odwiedzić nas ponownie, jesteśmy pewni, że uda nam się poprawić wrażenia i uczynić pobyt wyjątkowym.

Serdecznie zapraszamy