“Rewelacja”
Noriko Sushi Bar — recenzja

Noriko Sushi Bar
Nr 183 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opis: NorikoSushi to jedyny 8-osobowy bar reprezentujący Yoroppa sushi w tradycyjnym japońskim stylu, położony w samym sercu Wrocławia. Naszą filozofią jest dostarczanie najlepszego dostępnego produktu w sezonie wraz z odpowiednią temperaturą, czasem i jakością. Skupiamy się na szczegółach, dlatego dostarczamy sushi w autentyczny sposób „one by one” aby zmaksymalizować komfort i zadowolenie gości.

Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć. Cała gama niesamowitych wrażeń smakowych, okraszona niesamowitym spektaklem. Polecam!

1  Dziękujemy, 805natik

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Najwyższej jakości składniki, precyzja przygotowania, zdecydowanie warte każdej złotówki. Bezkonkurencyjnie najlepsze sushi w Polsce i nie tylko. Czekamy na gwiazdkę Michelin, bo bezdyskusyjnie zasługuje.

Dziękujemy, Finediningsushilover
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Prawdziwe sushi, to nie "rolka" ... Choć też mogą być świetne i pyszne, oczywiście. Tak naprawdę sushi to: jakość i niezwykłość produktu (ryb, owoców morza, warzyw), koncepcja podania, odczucia, smaki i pomysły sushi-mistrza, ewolucja smaku ..., ale także prostota składników z jednej strony, ale i złożoność niezwykłych połączeń. W Noriko czułem się, jakbym był u Mistrza Jiro ... Znakomite miejsce dla koneserów smaków, wyzwań, delektowania się czystością sushi ... Miejsce niezwykłe, jak na Wrocław, bo przede wszystkim czyste w formie, smaku, tradycji, ale i innowacji.

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na moje pierwsze sushi moja dziewczyna zabrała mnie właśnie tutaj. Wraz z 2 moich przyjaciół miałem możliwość posłuchania, zobaczenia i zjedzenia tych pyszności.
Po prostu coś niesamowitego
Obsługa jak i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Wygląd restauracji bardzo ładny. Ale co ja za pyszności jadłem to Wam mówię. Wszystko dokładnie przyrządzone a jako że pierwszy raz jadłem sushi wszystko było dokładnie opowiadane co jem, skąd to jest i jak to powinno być przyrządzone i podawane.
Rewelacja i napewno wrócę !!!

Dziękujemy, dudusd
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi bar/restauracja totalnie inny, od tych, w których bywałam. Wyśmienite jedzenie, fachowa obsługa. Wnętrze przyciąga tak jak i jedzenie. Widać tu całe serce włożone przez właścicieli. Napewno warto polecić to miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Basia K

Noriko Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Noriko Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!