Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotelu ciężko nie zauważyć - lokalizacja jest bardzo dobra. Byliśmy jedną noc, by zwiedzić jedną stronę Wrocławia, później się przenieśliśmy. Bardzo wygodne łóżko - po położeniu się nie miałam już ochoty wstawać. Niezwykle ciekawy wystrój, dobrze chłodząca klimatyzacja. Do tego bardzo dobre śniadanko - niby nic specjalnego, ale jednak wszystko bardzo smakowało.

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel ładny, zadbany, pokoje duże przestronne, ciekawy wystrój. Blisko zoo, więc dla nas duży plus. Dodatkowo bezpłatny parking przy Biedronce dla gości hotelowych. Restauracja w hotelu na plus - pyszne jedzenie, jednak nie ma nic dla dzieci, ale poprosiliśmy o zmodyfikowanie dania, więc nie było problemu.

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Byliśmy z Mężem na jedną noc w tym hotelu. Ogromnie nam się spodobał wystrój wnętrz i sam pomysł. Pokoje j łazienki bardzo czyste. Uważam że 30zl za takie śniadanie to trochę za dużo. Podług innych hoteli było dolne minimum takiego kontynentalnego sniadania. W karcie obiadowe nie ma wersji dla dzieci A kiedy poprosiłam o zmniejszona porcje okazało się, przy płacenia, że kosztuje tylko samo co normalna...

Dziękujemy, dagny1987
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja niedaleko Zoo bardzo wygodna dla tych co chca sie tam wybrac. Bezplatny parking wspoldzielony z Biedronka. Do Zoo 10 min spacerem. Biedronka w tym samym budynku.
W hotelu bylismy rodzinnie 1 noc. Pokoje bardzo czyste. Wszystko nowe. Bardzo wygodne łóżka. Ciekawa aranzacja wnetrza. Wygodne prysznice. Duze balkony a wlasciwie tara podzielony na czesci.
Nam bardzo sie podobalo. Personel bardzo mlody ale mily i uprzejmy.

Dziękujemy, Nikokaj
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu byłem 2 doby, to co już na wejściu się rzuciło to możliwość check in dopiero od godziny 15:00. To bardzo późno.

Sam pokój w miarę ok ale słabo wygłoszony więc krzyki zza ściany było słychać plus sąsiedztwo biedronki dawało o sobie znać w godzinach wieczornych. W moim pokoju nie było w ogóle dozownika do mydła pod prysznicem więc musiałem korzystać ze swojego ale udało się poprosić recepcję o mały zestaw.

Śniadania- mały wybór, to samo co dzień. Kawa bardzo średnia- potrafiono podać kawę ze zważonym mlekiem [sic!].

Jajecznica czy jajko sadzone na zamówienie, brak jakichkolwiek słodyczy.

Na plus:

- pokój duży, łóżko wygodne
- brak konieczności płacenia za parking
- blisko centrum kongresowego
- klimatyzacja (działająca) w pokoju
- jedzenie w restauracji (dania obiadowe)

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, maciekkkk2019