“Rozkosz dla podniebienia”
Aksameet — recenzja

Aksameet
Nr 160 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 2 września 2019

Wszystkim, którzy znajdują się we Wrocławiu lub jego pobliżu, polecam to wyjątkowe miejsce. Żadna, nawet najlepsza opinia nie odda tej atmosfery, super obsługi i bardzo, bardzo ciekawego menu. Musicie to miejsce odwiedzić i zamówić rozkosz dla Waszego podniebienia. To już moja druga wizyta i do tego podwójna, sobota i niedziela. I wciąż coś nowego, wyjątkowego i pysznego. Pasztet w czekoladzie,

Dziękujemy, Jacek M

Zrecenzowano 1 września 2019

Po raz kolejny odwiedziłam restaurację Aksameet i po raz kolejny posmakowałam wyśmienitych specjałów . Połączenie pasztetu z czekoladą powala smakiem :), kaczka ODLOT, deser w trzech odsłonach- paluchy lizać. Młoda, uśmiechnięta i zaangażowana ekipa obsługi, kucharzy połączona z rodzinną atmosferą dodaje temu miejscu wyjątkowości. Dziękuję , na pewno będziemy wracać.

Dziękujemy, Tess M
Zrecenzowano 1 września 2019

Wczoraj po raz drugi miałem okazję odwiedzić restauracje Aksameet. Byłem ciekawy czy po kilku miesiącach lokal utrzymuje wysoką klasę parę miesięcy po otwarciu. Nie zawiodłem się. Dania wyśmienite, obsługa z jednej strony profesjonalna a z drugiej potrafiąca stworzyć rodzinną i bardzo przyjacielską atmosferę. Dania podane w mega ciekawej formie. Dalej zaskakująco i niepowtarzalnie. Jeżeli ktoś szuka wysublimowanego smaku, super atmosfery i niepowtarzalnego otoczenia to wybór zdaje się oczywisty. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Od samego wejścia wita pozytywna energia miejsca, właścicieli mieszająca się z energetycznymi fluidami zadowolonych klientów, całość uzupełniają świetne potrawy, desery i napitki ( dla mnie rewelacyjna jagnięcina z czerwonym winem), które grają główne role w tym miejscu wykonane rękami świetnej młodej ekipy kucharzy- czuć moc i pasję w ich pracy. Gratulacje Grzegorz

Dziękujemy, Grek6655
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć w, jakże przytulnej restauracji jaką jest Aksameet.
Właściciele empatyczni, do gościa podchodzą indywidualnie i witają ich
z uśmiechem od samych drzwi,
od razu można wyczuć
pozytywną energię.
Menu super!
Jedzenie pięknie podane,
fantastyczne, świeże, składniki z najwyższej półki, smaki skomponowane idealnie.
Żeberka-mistrz!
Miło, przytulnie, pysznie...
Chętnie będę polecać.

Dziękujemy, wojtekpolland

Aksameet — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Aksameet? Podziel się wrażeniami!