“Kolejna wizyta”
Aksameet — recenzja

Aksameet
Nr 159 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 1 września 2019

Wczoraj po raz drugi miałem okazję odwiedzić restauracje Aksameet. Byłem ciekawy czy po kilku miesiącach lokal utrzymuje wysoką klasę parę miesięcy po otwarciu. Nie zawiodłem się. Dania wyśmienite, obsługa z jednej strony profesjonalna a z drugiej potrafiąca stworzyć rodzinną i bardzo przyjacielską atmosferę. Dania podane w mega ciekawej formie. Dalej zaskakująco i niepowtarzalnie. Jeżeli ktoś szuka wysublimowanego smaku, super atmosfery i niepowtarzalnego otoczenia to wybór zdaje się oczywisty. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Marcin M

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Od samego wejścia wita pozytywna energia miejsca, właścicieli mieszająca się z energetycznymi fluidami zadowolonych klientów, całość uzupełniają świetne potrawy, desery i napitki ( dla mnie rewelacyjna jagnięcina z czerwonym winem), które grają główne role w tym miejscu wykonane rękami świetnej młodej ekipy kucharzy- czuć moc i pasję w ich pracy. Gratulacje Grzegorz

Dziękujemy, Grek6655
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć w, jakże przytulnej restauracji jaką jest Aksameet.
Właściciele empatyczni, do gościa podchodzą indywidualnie i witają ich
z uśmiechem od samych drzwi,
od razu można wyczuć
pozytywną energię.
Menu super!
Jedzenie pięknie podane,
fantastyczne, świeże, składniki z najwyższej półki, smaki skomponowane idealnie.
Żeberka-mistrz!
Miło, przytulnie, pysznie...
Chętnie będę polecać.

Dziękujemy, wojtekpolland
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po opiniach w Internecie nastawiliśmy się na dobre doznania, ale to czego doświadczyliśmy na miejscu rozłożyło nas na łopatki. Przepyszne jedzenie, przepysznie podane, świetna atmosfera, genialna Pani właścicielka i piękny wystrój. Dawno już nie zostaliśmy tak pozytywnie nastrojeni. Dziękujemy i będziemy wracać!

Dziękujemy, Krasny-PL
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Miejsce na spędzenie czasu przy doskonałym jedzeniu.Ciekawy wystrój lokalu, w którym można się poczuć miło i swobodnie .Smaczne i zróżnicowane smaki plus miła atmosfera stworzona przez właścicieli to zalety restauracji.Dla dzieci przygotowane są specjalne dania. Polecam i do zobaczenia w Aksameet.

Dziękujemy, coloma10

Aksameet — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Aksameet? Podziel się wrażeniami!