“Pysznie klimatycznie szybko podane”
Woosabi — recenzja

Woosabi
Zamów online
Nr 221 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)

Bardzo pyszne jedzonko-- bowl z wołowiną to jest to, szybko podane. Ulubiony napój- lemoniada a deser sticky rise, mniam!

Dziękujemy, KarolinaK1873

Fajny wystrój i pyszne jedzenie, szczególnie woosabi bowl. Obsługa ok, duzo przestrzeni, jedzenie szybko podane - jestesmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy tam jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Wander784021

super lokal w fajnym klimacie i bardzo przestrzenny, bardzo mila obsluga i pyszne jedzenie wedlug mnie nawet dla kogos kto nie jest fanem takiej kuchni. co tu duzo mowic, miejsce godne polecenia

Dziękujemy, lewytrampek

Jedzenie pyszniutkie, polecam curry bowl
Wystrój super, ceny odpowiednie i przystępne.
Warto wybrać się tam na lunch. Lemoniada do dania gratis (dobra lemoniada ).
Mam nadzieję, że utrzymają poziom ✨

Dziękujemy, Julia Ł
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam! Miejsce jest przepięknie urządzone, obsługa przemiła, jedzenie naprawdę smaczne. Super opcja to bao set - dwie bułeczki bao z dodatkami do wyboru + frytki (najlepsze z batatów) w super cenie. Nie polecam zamawiać aperol spritz - na moich oczach barman zalewa aperol wodą i na sam koniec dolewa odrobinę prosecco z kija - drogie Woosabi, trochę wstyd! Na pewno nie zamówię drugi raz mimo tego że z przyjaciółkami wpadamy bardzo często. Szkoda pieniędzy. Do reszty nie mam zarzutu.

Dziękujemy, Aleksandra M

Woosabi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Woosabi? Podziel się wrażeniami!