Wrocław

“Bardzo dobre jedzenie”
Woosabi — recenzja

Woosabi
Zamów online
Nr 222 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)

Fajny wystrój i pyszne jedzenie, szczególnie woosabi bowl. Obsługa ok, duzo przestrzeni, jedzenie szybko podane - jestesmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy tam jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Wander784021

super lokal w fajnym klimacie i bardzo przestrzenny, bardzo mila obsluga i pyszne jedzenie wedlug mnie nawet dla kogos kto nie jest fanem takiej kuchni. co tu duzo mowic, miejsce godne polecenia

Dziękujemy, lewytrampek

Jedzenie pyszniutkie, polecam curry bowl
Wystrój super, ceny odpowiednie i przystępne.
Warto wybrać się tam na lunch. Lemoniada do dania gratis (dobra lemoniada ).
Mam nadzieję, że utrzymają poziom ✨

Dziękujemy, Julia Ł
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam! Miejsce jest przepięknie urządzone, obsługa przemiła, jedzenie naprawdę smaczne. Super opcja to bao set - dwie bułeczki bao z dodatkami do wyboru + frytki (najlepsze z batatów) w super cenie. Nie polecam zamawiać aperol spritz - na moich oczach barman zalewa aperol wodą i na sam koniec dolewa odrobinę prosecco z kija - drogie Woosabi, trochę wstyd! Na pewno nie zamówię drugi raz mimo tego że z przyjaciółkami wpadamy bardzo często. Szkoda pieniędzy. Do reszty nie mam zarzutu.

Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Gdy jesteś głodny, a w zatłoczonych lokalach w centrum Wrocławia czas oczekiwania na wolny stolik i jedzenie wynosi godzinę, Woosabi odkrywa przed Tobą fantastyczny świat smacznych potraw, miłej obsługi z bardzo przyjacielskim podejściem i dużej dobrze zaaranżowanej przestrzeni. Zamówiłem dania dla wojska, zjadłem ze smakiem a mój żołądek mi podziękował. Mój żołądek zawsze mi dziękuje, gdy nie truję go chemią. Polecam i na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, stefan_frey

Woosabi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Woosabi? Podziel się wrażeniami!