“Wrócę po więcej!”
Jaffa Bar&Market — recenzja

Jaffa Bar&Market
Nr 25 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)

Pita z drobiem to idealna kompozycja smaków - zioła, sosy wszystko dobrane ze smakiem. Porcja syta, a nawet i za duża.
Lokal usytuowany w centrum ale ogródek letni pozwala na relaks i skupienie na tym co tam najlepsze. Wnętrza kolorowe, ciepłe i przytulne. Obsługa miła i pomocna.

Dziękujemy, agnieszkaw769

Byliśmy dziś w Jaffie w 4 osoby, zachęceni popularnością miejsca i izraelskimi klimatami. Jak się okazało, te ostatnie są odczuwalne w umiarkowanym stopniu. Zwłaszcza, gdy się słyszy muzykę klubową z głośników... Pierwsze zdziwienie - zamawianie przy barze i płacenie z góry. Wydawało mi się, ze to restauracja, a nie bufet, więc trochę dziwne wrażenie. No nic, zamówiliśmy zupę z krewetką, krewetkowe szable oraz pite z kalmarami. Dania były dobre, ale bez rewelacji. Moje kalmary nieco gumowate i mogłyby być cieplejsze i w ciut większej ilości. Frytki też tylko poprawne. Zatem niestety - tylko ok, raczej już nie wrócimy.

Dziękujemy, kakinos
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem dziś trzeci raz. Nie sądzę, żebym prędko wrócił do Jaffy. Bo tak: kalmary gumowate, w sałatkach sałata i śladowe ilości innych warzyw lub owoców (pestki granata można policzyć na palcach pracownika tartaku…). Hummus gorzki.
Frytki z pieprzem i solą —ok. Dorada też ok.
No i po prostu za drogo.
Życzę Jaffie poprawy. Shalom!

Dziękujemy, 815_ukaszk
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój, krótkie i przejrzyste menu. Smakowo świetnie - najbardziej polecam humus i baba ghanoush ❤️ Ceny przystępne, drinki całkiem niezłe.

Dziękujemy, Kleinzwerg
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Najważniejsze: jedzenie - rewelacja! Meze to idealna pozycja na spotkania w kilka osób. Hummus paprykowy z serem kozim w panierce <3 hummus z jagnięciną - genialny.
Trafiliśmy na wieczór z muzyką na żywo i klimat był niesamowity. Obsługa bardzo pomocna i miła.
Na pewno wrócimy i przyprowadzimy jeszcze więcej osób żeby przekonały się co to za super miejsce !

Dziękujemy, Katarzyna J

Jaffa Bar&Market — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Jaffa Bar&Market? Podziel się wrażeniami!