“Polecam”
Jaffa Bar&Market — recenzja

Jaffa Bar&Market
Nr 25 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój, krótkie i przejrzyste menu. Smakowo świetnie - najbardziej polecam humus i baba ghanoush ❤️ Ceny przystępne, drinki całkiem niezłe.

Dziękujemy, Kleinzwerg

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Najważniejsze: jedzenie - rewelacja! Meze to idealna pozycja na spotkania w kilka osób. Hummus paprykowy z serem kozim w panierce <3 hummus z jagnięciną - genialny.
Trafiliśmy na wieczór z muzyką na żywo i klimat był niesamowity. Obsługa bardzo pomocna i miła.
Na pewno wrócimy i przyprowadzimy jeszcze więcej osób żeby przekonały się co to za super miejsce !

Dziękujemy, Katarzyna J
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzonko, pyszna lemoniada. Dobrze doprawione, ceny- zapłaciliśmy ok 70 zł za dwie osoby- także nie są wygórowane. Jedliśmy pite z kurczakiem od tego frytki i po dużej szklance lemoniady

Dziękujemy, 721justynan
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Kolejny raz i kolejny bardzo udany! Byłam w środę, kiedy grała muzyka na żywo, dzięki czemu był mega klimat. Jadłam jagnięcinę i hummus paprykowy... mniam!

Dziękujemy, Natalia N
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Przepyszne dania o doskonałej kompozycji smakowej, dodatkowo bardzo estetycznie podane. Wszystko świeże i zdrowe.
Polecam

Dziękujemy, Margaret12345678901

Jaffa Bar&Market — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Jaffa Bar&Market? Podziel się wrażeniami!