Mega rozrywka

Rzucanie siekierami to niezwykle odstresowująca rozrywka. Polecam każdemu kto ma nadmiar energii i... Przeczytaj więcej

wegrzynkiewicz
Wrocław, Polska
Świetne miejsce!

Świetne miejsce! Byliśmy ostatnio ze znajomymi pierwszy raz i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
Natalia K
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 6 września 2019

Świetne miejsce!
Byliśmy ostatnio ze znajomymi pierwszy raz i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo przyjazna i kontaktowa obsługa, która nauczyła nas wszystkiego. Niesamowita, niepowtarzalna rozrywka! :D

Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano: 2 września 2019

Rzucanie siekierami jest świetne! Na pewno wrócę nie raz w to miejsce, to jest świetna, zabawa można się przy tym mega odstresować. Atmosfera na miejscu extra. Polecam wszystkim bardo serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, NataliaKrzew
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Takiego miejsca we Wrocławiu jeszcze nie było. Niepozorne z zewnątrz miejsce w środku zachwyca wystrojem i klimatem.
Grzegorz świetnie poprowadził nas przez tajniki rzucania siekierami, dzięki czemu okazało się to nie tak trudne jak myśleliśmy - dzięki :)
Polecam wszystkim przy każdej okazji!

Dziękujemy, JanuszBski
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Rewelacyjne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi. Lokal bardzo profesjonalnie przygotowany, przemiła obsługa, która jednoczesnie szkoli każdego gracza ale i czuwa zarówno nad bezpieczenstwem jak i dobra zabawą:) Gorąco polecam! Napewno tam wrócimy!

Dziękujemy, EwelQa_85
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Atmosfera przednia. Obsługa świetnie wszystko tłumaczy i widać znają się na rzeczy. Czas tu upływem zdecydowanie za szybko!

Dziękujemy, Lukasz66z