Wrocław
Coś nowego ;)

Lokal trochę ukryty, ale warto było szukać! Nie wiedziałem, że w centrum miasta może powstać taka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
kacperos8
Wrocław, Polska
Dobre miejsce na integrację z ludźmi z pracy :)

Dobre miejsce na integrację z ludźmi z pracy – można w każdej chwili usiąść kupić napój, przekąskę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
magda1020
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

Rzucanie siekierami jest świetne! Na pewno wrócę nie raz w to miejsce, to jest świetna, zabawa można się przy tym mega odstresować. Atmosfera na miejscu extra. Polecam wszystkim bardo serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, NataliaKrzew
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Takiego miejsca we Wrocławiu jeszcze nie było. Niepozorne z zewnątrz miejsce w środku zachwyca wystrojem i klimatem.
Grzegorz świetnie poprowadził nas przez tajniki rzucania siekierami, dzięki czemu okazało się to nie tak trudne jak myśleliśmy - dzięki :)
Polecam wszystkim przy każdej okazji!

Dziękujemy, JanuszBski
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Rewelacyjne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi. Lokal bardzo profesjonalnie przygotowany, przemiła obsługa, która jednoczesnie szkoli każdego gracza ale i czuwa zarówno nad bezpieczenstwem jak i dobra zabawą:) Gorąco polecam! Napewno tam wrócimy!

Dziękujemy, EwelQa_85
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Atmosfera przednia. Obsługa świetnie wszystko tłumaczy i widać znają się na rzeczy. Czas tu upływem zdecydowanie za szybko!

Dziękujemy, Lukasz66z
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie znajomych i rozpoczęcie imprezy, np. wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego. Ceny są dosyć wygórowane, choć trzeba przyznać, że pracownicy znają się na rzeczy i podpowiadają, co należy robić, by zabawa była przednia.

Dziękujemy, krzysztofosada