Zapisz
Recenzja

Fajna zabawa, luźna atmosfera ale Siekiery raczej zepsute bo jakoś nie chciały się wbijać a już na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 października 2020
W7778DUmicha_b
Luźne spodnie

Geniusz w prostocie, doskonały pomysł na rozładowanie stresu. Polecam - miła atmosfera, piwo z i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 września 2020
L7842WOpiotrk
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Takiego miejsca we Wrocławiu jeszcze nie było. Niepozorne z zewnątrz miejsce w środku zachwyca wystrojem i klimatem.
Grzegorz świetnie poprowadził nas przez tajniki rzucania siekierami, dzięki czemu okazało się to nie tak trudne jak myśleliśmy - dzięki :)
Polecam wszystkim przy każdej okazji!

Dziękujemy, JanuszBski
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Rewelacyjne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi. Lokal bardzo profesjonalnie przygotowany, przemiła obsługa, która jednoczesnie szkoli każdego gracza ale i czuwa zarówno nad bezpieczenstwem jak i dobra zabawą:) Gorąco polecam! Napewno tam wrócimy!

Dziękujemy, EwelQa_85
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Atmosfera przednia. Obsługa świetnie wszystko tłumaczy i widać znają się na rzeczy. Czas tu upływem zdecydowanie za szybko!

Dziękujemy, Lukasz66z
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie znajomych i rozpoczęcie imprezy, np. wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego. Ceny są dosyć wygórowane, choć trzeba przyznać, że pracownicy znają się na rzeczy i podpowiadają, co należy robić, by zabawa była przednia.

Dziękujemy, krzysztofosada
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Oryginalny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi. Rzucanie siekierami zaskakująco dobrze relaksuje i w połączeniu z różnymi grami jest super zabawą. Instruktor na początku wprowadza a później na bieżąco koryguje technikę. Na miejscu można napić się piwa (w sprzedaży bezalko) i pogadać. Polecam! Zdecydowanie ciekawsze niż kręgle czy bilard :-)

Dziękujemy, mstchm