“Smaczne fit”
FitBack Food & Family — recenzja

FitBack Food & Family
Nr 502 wśród 1 133 Restauracje (Wrocław)
Opis: Projekt naszej restauracji powstał z myślą o tym, co dla nas najistotniejsze: o rodzinie, zdrowiu i radości bycia razem. U nas nikt nie musi rezygnować ze swoich potrzeb i pragnień. Wśród przystawek, zup, sałatek i dań głównych w naszym menu znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele steków, miłośnicy makaronów, smakosze dbający o linię, jak i osoby będące na różnych dietach (np. wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej czy ketogennej). Wisienką na torcie są nasze desery – nie tylko pyszne i miłe dla oka, ale również przyrządzone w myśl idei fit. Zacznijmy myśleć o swojej i naszych dzieci przyszłości. Jedz mądrze, eliminuj składniki, które szkodzą zdrowiu. Fitback jako pierwszy szkodliwy składnik wyeliminował cukier z całej produkcji!
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówilam jajecznicę, kawę i czekoladowy sernik keto. Wszystko smaczne,ceny przystępne, obsługa sympatyczna. Mały minus za brak pieczywa ciemnego.

1  Dziękujemy, DJKowalska

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To jest bardzo ciekawe miejsce I bardzo smaczne a ceny mega przystępne polecam stek o burgera o niesamowitym smaku

1  Dziękujemy, JacekRakoczy
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Nie polecam, udaliśmy się z rodzina i znajomymi na sobotni obiad i był to stracony czas. Okropne szejki.

1  Dziękujemy, emiloemil
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fitback, Kierownik, FitBack Food & FamilyOdpowiedź udzielona 11 marca 2020

Przykro nam, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. W naszej ofercie nigdy nie posiadaliśmy jednak shake'a, dlatego ciężko nam odnieść się to takich opinii.

Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Słodkości dla tych którzy na keto, co nie mogą laktozy, dla wegan. Wszystko świeże i słodkie jak trzeba, na miejscu kawa kuloodporna

1  Dziękujemy, Beata T
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Domowa atmosfera smacznie i zdrowo miła obsługa ❣️❣️❣️❣️przystępne ceny dla każdego .wymyślne dania w przystępnej cenie.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, 205marta_

FitBack Food & Family — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w FitBack Food & Family? Podziel się wrażeniami!