Wrocław

“Było ok”
Gluten Appetit — recenzja

Gluten Appetit
Nr 357 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest w 100% gluten a ja kocham gluten. Pierogi dobre, to nie jest poziom babcinych pierogów, ale są bardzo dobre i ruskie jak i te z mięsem. Obłędny wystrój łazienki!

Dziękujemy, 54karolinach

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zamówiłem pierogi z daktylami i kompot (całkiem przyjemny). Ciasto świetne, wszystko skomponowane na talerzu w sposób miły dla oka, natomiast według mnie sam farsz był nieco rozczarowujący i w zasadzie gdybym nie wiedział, że to z daktylami, to nawet bym ich nie poczuł. Pierogi smakowały jak zwykłe z twarogiem i cukrem. Co nie zmienia faktu, że ogólna jakość wydaje się dobra, więc być może inne dania są bardziej zdecydowane i wyraziste.

Dziękujemy, LordPajonk
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety pierogi ruskie to dla mnie nieporozumienie - tak grube ciasto, że stawało w gardle, choć ja nie jestem wybredna w tej kwestii. Moi znajomi również rozczarowani pierogami. Farsz źle przemielony, niespójny, wyczuwalne grudy ziemniaków, twarogu, tak jakby nikt tego razem nie połączył. Surówka z buraczków tragiczna, wielkie kawały cebuli, które stawały w gardle. Za dwie porcje pierogów i jedna surówkę zapłaciłam ok. 50 zł. Co za tą jakość potraw jest ogromnym nieporozumieniem. Odradzam każdemu.
Nadal będę poszukiwać miejsca, gdzie zje się dobre pierogi, leniwe, kopytka etc.

Dziękujemy, 664agnieszkak
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne pierogi, porcje słuszne, a ceny średnio wysokie.
Wystrój hipsterskiego baru bardziej niż baru mlecznego.

Jedyny minus to brak opcji wegańskiej. Wegetariańskie jak najbadziej są dostępne.

Dziękujemy, ma_gorzatan767
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Bardzo dobre pierogi. Jadałem kilka razy ruskie i pierogi z kaszą. Dla mnie jedne z lepszych pierogów jakie jadłem w ostatnim okresie. Polecam.

Dziękujemy, el_BUZ0

Gluten Appetit — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gluten Appetit? Podziel się wrażeniami!