“Pyszna pizza”
Oliwa i Ogień — recenzja

Oliwa i Ogień
Nr 116 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wybór lokalu był dość przypadkowy, chciałyśmy szybko coś zjeść a pizza to zawsze dobry wybór. No i miałyśmy blisko noclegu. Takiej pizzy jeszcze nie jadlam- bardzo cienkie ciasto, chrupiące, grube brzegi i proste dodatki. Obsługa bardzo miła i szybka. Wystrój lokalu przyjemny, swobodna atmosfera. No i pyszne wino.

Dziękujemy, mi_leenka

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To było moje drugie podejście do tego lokalu, pierwsze rok temu było lekkim rozczarowaniem, ale wizyta w sierpniu 2019 zaskoczyła totalnie pozytywnie!
Marghatrita dop z mozzarellą buffala powala na kolana! Jest to idealny smak Neapolu ;)

Dziękujemy, Marta C
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę gorąco polecam. Super elastyczne ciasto, nieprzekombinowane dodatki, chrupki brzegi. Wszystko w niezłej cenie i z miłą obsługą.

Dziękujemy, ponuryo
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie!!!! Przyjemna atmosfera. Następnym razem również tu zajrzę Margherita, Reggio Emilia oraz Inferno

Dziękujemy, X1528VJK
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza różniąca się od innych
Gwarantuje, że nikt się nie zawiedzie
Świetnie wypieczona, idealnie dobrane składniki.
POLECAMMM

Dziękujemy, MaksT20

Oliwa i Ogień — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Oliwa i Ogień? Podziel się wrażeniami!