“Rewelacja”

Bernard Piwiarnia- Restauracja
Nr 28 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opis: BERNARD to restauracja, a zarazem piwiarnia, mieszcząca się w zabytkowej kamienicy na wrocławskim Rynku. Przewodnią ideą było stworzenie miejsca, którego wystrój, kuchnia i atmosfera wprowadzi każdego Gościa w znakomity nastrój i każdemu uprzyjemni czas. Karta MENU zawsze tworzona jest z myślą o preferencjach kulinarnych naszych Gości, o ich smakach i gustach. Kucharze BERNARDA inspiracje czerpią z tradycji kuchni czeskiej, europejskiej, dolnośląskiej, a także z najnowszych trendów i technologii przyrządzania potraw. Bazując na naturalnych, sezonowych produktach, uwielbiają przyrządzać stare, tradycyjne przepisy we współczesnych formach i aranżacjach. Szef Kuchni codziennie czuwa nad jakością wszystkich potraw, szuka niebanalnych pomysłów i eksperymentuje, by stale odkrywać przed naszymi Gośćmi nowe smaki i aromaty. Barmani BERNARDA, chcąc bezustannie zaskakiwać, sezonowo zmieniają kartę napojów i alkoholi, często przełamując klasyczne kompozycje poszczególnych koktajli nieoczywistymi składnikami. BERNARD sprawia, że w jego progach Goście czują się swobodnie, mogą się zrelaksować i pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. W tle zawsze przyjemna dla ucha muzyka- w wybrane dni grana tu na żywo, a za oknami unikalna panorama -wprost na barwny i dynamiczny wrocławski Rynek. Sympatyczna, kompetentna i pomocna obsługa, wyjątkowa kuchnia, czeskie piwo oraz niezwykła atmosfera- BERNARD gwarantuje niezapomniane chwile!

Obsługa na poziomie. Stosunek ceny do jakości super. Porcje trochę onieśmielające. Nie byliśmy w stanie zjeść wszystkiego :D Kelner pożegnał Nas uściskiem dłoni. Bardzo fajny element uważam. Polecam z całego serca, obowiązkowe miejsce na mapie kulinarnej Wrocławia. Pozdrowienia z Gdyni dla załogi :)

Dziękujemy, osasushi

Byliśmy dziś u Państwa pierwszy raz. Bardzo duży ruch ok godziny 20, lepiej zrobić rezerwacje. Przy drzwiach przywitała nas bardzo sympatyczna Pani w białej koszuli wskazując miejsce przy barze i informując nas, że jesteśmy czwartą parą w kolejce, no cóż to świadczy tylko o dobrej renomie restauracji ;) Piliśmy pyszne drinki i czekaliśmy na swoją kolej obserwując sale. W pewnym momencie zrobiło się straszne zamieszanie, widać, że obsługa była zdezorientowana natłokiem gości, nie do końca młody personel potrafił poradzić sobie z wciąż w przybywającym natłokiem obcokrajowców. Po 20 min dostaliśmy stolik dzięki wrzechogarinającej Pani manager, która potrafiła zapanować nad całym chaosem. Razem z mężem jedliśmy po tatarze oraz zamówiliśmy medaliony wołowe i kaczkę. Powiem tyle- Mistrzostwo świata! Dziękujemy bardzo za miły wieczór, na pewno wrócimy, ale wcześniej zrobimy rezerwacje. Do zobaczenia!

Dziękujemy, Kinga O
Zrecenzowano 9 września 2019

Nie wiem jak ocenić, z jednej strony sympatyczny kelner obsługujący masę gości (nie wiem jak długo trwałaby realizacja indywidualnych zamówień dla 30 osób), smacznie, z drugiej - kosmiczne ceny, a piwo serwowane jako jasne, pszeniczne i ciemne. A gdzie 'Bernard' z jego historią? Aktualności na stronie mają datę z 2014 roku. Dla mnie zbyt tłoczno, (w czasie mojego pobytu obsłużono trzy grupy). Ale skoro dają radę ...

Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz przekonuję się że wysokie ceny nie oznaczają dobrego jedzenia. Jak na renomę jaką posiada restauracja zdecydowanie jedzenie nie jest smaczne. Piwo także nie jest najlepszych lotów. Zdecydowanie wolę pójść do tańszej knajpki i otrzymam wg mnie smaczniejsze posiłki.

Dziękujemy, wrokinga
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy restaurację Bernard, jako pierwsze miejsce posiłku, podczas naszego sierpniowego city break do Wrocławia.
Już samo wejście do restauracji sprawia przyjemność. Wnętrze jest klimatyczne, obfituje w historyczne, czarno-białe zdjęcia retro. Mogę tylko przypuszczać, że są to zdjęcia związane z historią Wrocławia.
Można zjeść na parterze lub na antresoli, która jest wyjątkowo klimatyczna i która bardzo przypadła mi do gustu.
Karta menu jest obfita. Jest oczywiście, wybór piw, jakżeby inaczej, marki Bernard.
My, wybraliśmy drób: gęsinę oraz udko kacze, które okazały się przepyszne. Gęsina rozpływała się w ustach i było naprawdę smakowicie przyrządzona. Podobnie było z kaczką. Dania zostały podanie w bardzo miły dla oka sposób, tak więc mieliśmy ucztę dla ciała i dla ducha.
Piwa marki Bernard smakują naprawdę dobrze i warto spróbować owego lokalnego specjału.
Obsługa jest miła nienachalna, ale zawsze na miejscu.
Ceny oscylują w kierunku tych "wyższych", ale jakość i wielkość porcji usprawiedliwia wysokość rachunku. Na dobry obiad dla dwóch osób, wydaliśmy 130 PLN i było warto. Mogę z czystym sumieniem polecić restaurację Bernard na obiad lub kolację, czy to w gronie rodziny czy przyjaciół.
Smacznego!

Dziękujemy, PeZetL

Bernard Piwiarnia- Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bernard Piwiarnia- Restauracja? Podziel się wrażeniami!