Wrocław

“Nie moje klimaty”

Bernard Piwiarnia- Restauracja
Nr 28 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Opis: BERNARD to restauracja, a zarazem piwiarnia, mieszcząca się w zabytkowej kamienicy na wrocławskim Rynku. Przewodnią ideą było stworzenie miejsca, którego wystrój, kuchnia i atmosfera wprowadzi każdego Gościa w znakomity nastrój i każdemu uprzyjemni czas. Karta MENU zawsze tworzona jest z myślą o preferencjach kulinarnych naszych Gości, o ich smakach i gustach. Kucharze BERNARDA inspiracje czerpią z tradycji kuchni czeskiej, europejskiej, dolnośląskiej, a także z najnowszych trendów i technologii przyrządzania potraw. Bazując na naturalnych, sezonowych produktach, uwielbiają przyrządzać stare, tradycyjne przepisy we współczesnych formach i aranżacjach. Szef Kuchni codziennie czuwa nad jakością wszystkich potraw, szuka niebanalnych pomysłów i eksperymentuje, by stale odkrywać przed naszymi Gośćmi nowe smaki i aromaty. Barmani BERNARDA, chcąc bezustannie zaskakiwać, sezonowo zmieniają kartę napojów i alkoholi, często przełamując klasyczne kompozycje poszczególnych koktajli nieoczywistymi składnikami. BERNARD sprawia, że w jego progach Goście czują się swobodnie, mogą się zrelaksować i pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. W tle zawsze przyjemna dla ucha muzyka- w wybrane dni grana tu na żywo, a za oknami unikalna panorama -wprost na barwny i dynamiczny wrocławski Rynek. Sympatyczna, kompetentna i pomocna obsługa, wyjątkowa kuchnia, czeskie piwo oraz niezwykła atmosfera- BERNARD gwarantuje niezapomniane chwile!
Zrecenzowano 9 września 2019

Nie wiem jak ocenić, z jednej strony sympatyczny kelner obsługujący masę gości (nie wiem jak długo trwałaby realizacja indywidualnych zamówień dla 30 osób), smacznie, z drugiej - kosmiczne ceny, a piwo serwowane jako jasne, pszeniczne i ciemne. A gdzie 'Bernard' z jego historią? Aktualności na stronie mają datę z 2014 roku. Dla mnie zbyt tłoczno, (w czasie mojego pobytu obsłużono trzy grupy). Ale skoro dają radę ...

Dziękujemy, mbryl

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz przekonuję się że wysokie ceny nie oznaczają dobrego jedzenia. Jak na renomę jaką posiada restauracja zdecydowanie jedzenie nie jest smaczne. Piwo także nie jest najlepszych lotów. Zdecydowanie wolę pójść do tańszej knajpki i otrzymam wg mnie smaczniejsze posiłki.

Dziękujemy, wrokinga
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy restaurację Bernard, jako pierwsze miejsce posiłku, podczas naszego sierpniowego city break do Wrocławia.
Już samo wejście do restauracji sprawia przyjemność. Wnętrze jest klimatyczne, obfituje w historyczne, czarno-białe zdjęcia retro. Mogę tylko przypuszczać, że są to zdjęcia związane z historią Wrocławia.
Można zjeść na parterze lub na antresoli, która jest wyjątkowo klimatyczna i która bardzo przypadła mi do gustu.
Karta menu jest obfita. Jest oczywiście, wybór piw, jakżeby inaczej, marki Bernard.
My, wybraliśmy drób: gęsinę oraz udko kacze, które okazały się przepyszne. Gęsina rozpływała się w ustach i było naprawdę smakowicie przyrządzona. Podobnie było z kaczką. Dania zostały podanie w bardzo miły dla oka sposób, tak więc mieliśmy ucztę dla ciała i dla ducha.
Piwa marki Bernard smakują naprawdę dobrze i warto spróbować owego lokalnego specjału.
Obsługa jest miła nienachalna, ale zawsze na miejscu.
Ceny oscylują w kierunku tych "wyższych", ale jakość i wielkość porcji usprawiedliwia wysokość rachunku. Na dobry obiad dla dwóch osób, wydaliśmy 130 PLN i było warto. Mogę z czystym sumieniem polecić restaurację Bernard na obiad lub kolację, czy to w gronie rodziny czy przyjaciół.
Smacznego!

Dziękujemy, PeZetL
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

To moje pierwsze doświadczenie z kuchnią czeską ale jakże miłe. Pani kelnerka poleciła czeskie smaki pieczeń wołowa w sosie śmietanowym z żurawiną i knedlikiem. No pycha polecam. Obsługa przemiła.

Dziękujemy, Getaway526735
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zamówiliśmy dwa burgery czeskie i po piwie. Piwo bez zastrzeżeń, ale burgery przesolone do tego stopnia, że nie dało się ich do końca zjeść, oba. U mnie zostało 3/4 porcji, żona wymusiła w siebie większość, ale spory kawałek burgera też pozostał. Kelnerka poproszona o rachunek spojrzała na talerze bez słowa, ja bez słowa zapłaciłem (jak się przychodzi z dzieckiem to raczej nie ma się czasu dwa razy czekać na zamówienie). Żadnego pytania czy smakowało, żadnego czy podać coś jeszcze. Godzina 13, restauracja zapełniona w połowie.

Dziękujemy, GrzegorzC405

Bernard Piwiarnia- Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bernard Piwiarnia- Restauracja? Podziel się wrażeniami!