“Podwójna przyjemność: świetne piwo, smaczne dania.”

Bernard Piwiarnia- Restauracja
Nr 28 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opis: BERNARD to restauracja, a zarazem piwiarnia, mieszcząca się w zabytkowej kamienicy na wrocławskim Rynku. Przewodnią ideą było stworzenie miejsca, którego wystrój, kuchnia i atmosfera wprowadzi każdego Gościa w znakomity nastrój i każdemu uprzyjemni czas. Karta MENU zawsze tworzona jest z myślą o preferencjach kulinarnych naszych Gości, o ich smakach i gustach. Kucharze BERNARDA inspiracje czerpią z tradycji kuchni czeskiej, europejskiej, dolnośląskiej, a także z najnowszych trendów i technologii przyrządzania potraw. Bazując na naturalnych, sezonowych produktach, uwielbiają przyrządzać stare, tradycyjne przepisy we współczesnych formach i aranżacjach. Szef Kuchni codziennie czuwa nad jakością wszystkich potraw, szuka niebanalnych pomysłów i eksperymentuje, by stale odkrywać przed naszymi Gośćmi nowe smaki i aromaty. Barmani BERNARDA, chcąc bezustannie zaskakiwać, sezonowo zmieniają kartę napojów i alkoholi, często przełamując klasyczne kompozycje poszczególnych koktajli nieoczywistymi składnikami. BERNARD sprawia, że w jego progach Goście czują się swobodnie, mogą się zrelaksować i pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. W tle zawsze przyjemna dla ucha muzyka- w wybrane dni grana tu na żywo, a za oknami unikalna panorama -wprost na barwny i dynamiczny wrocławski Rynek. Sympatyczna, kompetentna i pomocna obsługa, wyjątkowa kuchnia, czeskie piwo oraz niezwykła atmosfera- BERNARD gwarantuje niezapomniane chwile!
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy restaurację Bernard, jako pierwsze miejsce posiłku, podczas naszego sierpniowego city break do Wrocławia.
Już samo wejście do restauracji sprawia przyjemność. Wnętrze jest klimatyczne, obfituje w historyczne, czarno-białe zdjęcia retro. Mogę tylko przypuszczać, że są to zdjęcia związane z historią Wrocławia.
Można zjeść na parterze lub na antresoli, która jest wyjątkowo klimatyczna i która bardzo przypadła mi do gustu.
Karta menu jest obfita. Jest oczywiście, wybór piw, jakżeby inaczej, marki Bernard.
My, wybraliśmy drób: gęsinę oraz udko kacze, które okazały się przepyszne. Gęsina rozpływała się w ustach i było naprawdę smakowicie przyrządzona. Podobnie było z kaczką. Dania zostały podanie w bardzo miły dla oka sposób, tak więc mieliśmy ucztę dla ciała i dla ducha.
Piwa marki Bernard smakują naprawdę dobrze i warto spróbować owego lokalnego specjału.
Obsługa jest miła nienachalna, ale zawsze na miejscu.
Ceny oscylują w kierunku tych "wyższych", ale jakość i wielkość porcji usprawiedliwia wysokość rachunku. Na dobry obiad dla dwóch osób, wydaliśmy 130 PLN i było warto. Mogę z czystym sumieniem polecić restaurację Bernard na obiad lub kolację, czy to w gronie rodziny czy przyjaciół.
Smacznego!

Dziękujemy, PeZetL

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

To moje pierwsze doświadczenie z kuchnią czeską ale jakże miłe. Pani kelnerka poleciła czeskie smaki pieczeń wołowa w sosie śmietanowym z żurawiną i knedlikiem. No pycha polecam. Obsługa przemiła.

Dziękujemy, Getaway526735
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zamówiliśmy dwa burgery czeskie i po piwie. Piwo bez zastrzeżeń, ale burgery przesolone do tego stopnia, że nie dało się ich do końca zjeść, oba. U mnie zostało 3/4 porcji, żona wymusiła w siebie większość, ale spory kawałek burgera też pozostał. Kelnerka poproszona o rachunek spojrzała na talerze bez słowa, ja bez słowa zapłaciłem (jak się przychodzi z dzieckiem to raczej nie ma się czasu dwa razy czekać na zamówienie). Żadnego pytania czy smakowało, żadnego czy podać coś jeszcze. Godzina 13, restauracja zapełniona w połowie.

Dziękujemy, GrzegorzC405
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wraz z rodziną odwiedziliśmy dwukrotnie restauracje Bernard. Lokalizacja w samym centrum rynku we Wrocławiu. Obsługa kelnerska profesjonalna znająca kartę menu, przemiła, uśmiechnięta, z chęcią udzielają inf.na temat dań a nawet potrafią dodać coś ciekawego od siebie. W pierwszym dniu zamówiliśmy burgera z szarpaną wołowiną (coś pysznego bez żadnych zastrzeżeń) golonke (przepyszna rozpływająca się w ustach naprawdę polecamy) oraz danie dla dzieci (ładnie podane oraz smaczne). Druga wizyta w restauracji również nas niezawiodła obsługa na+ oraz jedzienie (gulasz duszony w piwie, sałatka z krewetkami i serniczek). Gorąco polecamy i napewno jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, Zswrl
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ostatnie dwa lata to zawodowo spędzony czas we Wrocławiu, kartę w Bernardzie przeszedłem kilka razy we wszystkie strony, wszystko jest ekstra ... a piwo genialne.

Dziękujemy, Zielona-pietruszka

Bernard Piwiarnia- Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bernard Piwiarnia- Restauracja? Podziel się wrażeniami!