Ok

Ogród jest okey, ładna zadbany ale spodziewałam się czegoś więc ogólnie polecam każdy ma inne zdanie

dominikak743
Warszawa, Polska
Ogólnie ok

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
turystka0805
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Przepiękny ogród, naprawdę warto odwiedzić. Ogród nie jest wielki, ale jest naprawdę zadbany.
Cena biletu do ogrodu to 8zł, ale moim zdaniem naprawdę warto.

Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogród jak ogród. Fajny, ładny, klimatyczny, ale bardzo malutki. Mimo wszystko warto się wybrać - wszystko jest bardzo zadbane i po prostu ładne.

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem fajnie, czysto, zadbanie aczkolwiek spodziewaliśmy się bardziej ,,japońskiego” klimatu. No i faktycznie jest mały...przy okazji zwiedzania ogrodu można nacieszyć oko oglądając ,,tańczące” w rytm muzyki fontanny-super sprawa.

Dziękujemy, turystka0805
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogród jest ładny oraz zadbany. Można zrobić fajne zdjęcia jednak jest mały. Powierzchnia ogrodu w porównaniu np. z ogrodem botanicznym niestety rozczarowuje. Szybkim chodem obejście go zajmie tylko kilka minut.

Dziękujemy, Bisuta
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zadbany ogród piękny i to tyle. Mało do zwiedzania na mapce wydawał się duży a tu rozczarowawanie. Duży ruch

Dziękujemy, 473karolina