Ok

Ogród jest okey, ładna zadbany ale spodziewałam się czegoś więc ogólnie polecam każdy ma inne zdanie

dominikak743
Warszawa, Polska
Ogólnie ok

Całkiem fajnie, czysto, zadbanie aczkolwiek spodziewaliśmy się bardziej ,,japońskiego” klimatu. No... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
turystka0805
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zadbany ogród piękny i to tyle. Mało do zwiedzania na mapce wydawał się duży a tu rozczarowawanie. Duży ruch

Dziękujemy, 473karolina
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Miejsce co prawda przyjemne i zadbane, natomiast tak małe, że można je przejść w 5-10 minut (dodatkowo latem zatłoczone). Biorąc pod uwagę, że w sąsiedztwie znajdują się o wiele większe i równie ładne za to tereny zielone, sądzę, że nie warto wydawać 8 zł na normalny bilet wstępu.

Dziękujemy, Adam D
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Samego zwiedzania nie ma dużo, bo teren nie jest szczególnie duży, ale bardzo fajnie jest tam przyjść, pospacerować, a potem przysiąść i poczytać książkę

Dziękujemy, ElAmEu
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zabraliśmy naszych gości na spacer ogród okazał się świetnym pomyślenia każdy był zachwycony zielenią oraz różnymi gatunkami roślin które są w ogrodzie wyszły wspaniałe zdjęcia super miejsce nawet na sesje rodzinna czy ślubna kwiaty są przepiękne o tej porze roku do tego ta cisza i spokój aż niewiarygodne ze jest się w mieście polecam

Dziękujemy, KateGuim
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Miejsce ma potencjał, ale albo powinno być większe (nie da się zrobić), albo ludzi powinno być mnie (tez się nie da).

1  Dziękujemy, Robert K