Zapisz
Relaks pośród natury

Od razu powiedziałam: jakbym mieszkała we Wrocławiu przychodziłabym tu medytować. Miejsce piękne... Przeczytaj więcej

jasiczkens
Warszawa, Polska
Śliczne miejsce i stado komarów

Pięknie miejsce, idealne na romantyczny spacer, choć sam ogród nie jest za duży. Jednak warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2020
madziorrr
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zadbany ogród piękny i to tyle. Mało do zwiedzania na mapce wydawał się duży a tu rozczarowawanie. Duży ruch

Dziękujemy, 473karolina
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Miejsce co prawda przyjemne i zadbane, natomiast tak małe, że można je przejść w 5-10 minut (dodatkowo latem zatłoczone). Biorąc pod uwagę, że w sąsiedztwie znajdują się o wiele większe i równie ładne za to tereny zielone, sądzę, że nie warto wydawać 8 zł na normalny bilet wstępu.

Dziękujemy, Adam D
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Samego zwiedzania nie ma dużo, bo teren nie jest szczególnie duży, ale bardzo fajnie jest tam przyjść, pospacerować, a potem przysiąść i poczytać książkę

Dziękujemy, ElAmEu
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zabraliśmy naszych gości na spacer ogród okazał się świetnym pomyślenia każdy był zachwycony zielenią oraz różnymi gatunkami roślin które są w ogrodzie wyszły wspaniałe zdjęcia super miejsce nawet na sesje rodzinna czy ślubna kwiaty są przepiękne o tej porze roku do tego ta cisza i spokój aż niewiarygodne ze jest się w mieście polecam

Dziękujemy, KateGuim
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Miejsce ma potencjał, ale albo powinno być większe (nie da się zrobić), albo ludzi powinno być mnie (tez się nie da).

2  Dziękujemy, Robert K