Otwarte dzisiaj: 10:00 - 17:00, 18:00 - 21:45
Kolorowa atrakcja

Kolorowa atrakcja wieczorową porą, fontanna wręcz tańczy kolorami w rytm muzyki, polecam :) całość... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
KatarzynaDabkowska
Rabka-Zdrój, Polska
Dla mnie extra

Byliśmy wieczorem, mimo zimna i wiatru bawiliśmy się świetnie. Latem pewnie jest jeszcze... Przeczytaj więcej

kaska_pelaskaa
Nowogard, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Przepiękny pokaz. Doskonałe zgranie muzyki, wody i ognia (pokaz wieczorny).
Pokaz, na który się wybraliśmy trwał 10 min, a jechaliśmy prawie godzinę więc mały niedosyt pozostał ;) Pomimo tego i tak polecam.

1  Dziękujemy, j0anna666
Zrecenzowano: 4 września 2019

Przepiękna fontanna i pergola, pokazy fontanny odbywają się z tego co pamiętam co godzinę. Warto np. usiąść w pobliskiej kawiarni i oglądnąć pokaz.

1  Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fontanna zrobiła na mnie i na mężu ogromne wrażenie! Akurat byliśmy na pokazie „cztery żywioły” i mogę napisać tylko WOW!

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 1 września 2019

Piękny pokaz multimedialny . Najlepsze wieczorne , wekendowe , pokazy specjalne po zmroku . Do oglądania tych pokazów jest bardzo dużo chętnych , więc aby zając sobie wolne miejsce ( stojące :) tak , aby mieć dobry widok , należy przyjśc pół godzinki wcześniej . Obowiązkowa atrakcja na mapie Wrocławia , bezpłatna . Polecam !

Dziękujemy, sylwia102
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Pokaz bardzo piękny. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Żałuję że byłam w dzień, pokaz połączony z gamą kolorów napewno jest bardziej efektowny. Muzyka trochę za głośna jak dla mnie. Ogólnie jak najbardziej atrakcja na plus.

1  Dziękujemy, Ola1987czerwiec