Otwarte dzisiaj: 10:00 - 17:00, 18:00 - 21:45
Zapisz
Zaskakujący pokaz

Zupełnie przez przypadek wychodząc z ogrodu japońskiego natrafiłem na pokaz o godzinie 17:00... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 września 2020
grzegorzhorodynski
Gdańsk, Polska
Super!

Super atrakcja, w dzień fontanny już robią wrażenie, szkoda, że nie miałem okazji zobaczyć pokazu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 września 2020
badabudibase17
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019

Piękny pokaz multimedialny . Najlepsze wieczorne , wekendowe , pokazy specjalne po zmroku . Do oglądania tych pokazów jest bardzo dużo chętnych , więc aby zając sobie wolne miejsce ( stojące :) tak , aby mieć dobry widok , należy przyjśc pół godzinki wcześniej . Obowiązkowa atrakcja na mapie Wrocławia , bezpłatna . Polecam !

Dziękujemy, sylwia102
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Pokaz bardzo piękny. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Żałuję że byłam w dzień, pokaz połączony z gamą kolorów napewno jest bardziej efektowny. Muzyka trochę za głośna jak dla mnie. Ogólnie jak najbardziej atrakcja na plus.

1  Dziękujemy, Ola1987czerwiec
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Byliśmy o godz 20.30 pokaz trwa co 15 min i ostatni o 21.00. Piękna inscenizacja ale zdecydowanie powinno zmienić się podkład muzyczny. Kolory i ruch fontanny przepiękny zdecydowanie polecam gdzie jest zmrok

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

warto zobaczyć wieczorem w czasie pokazu multimedialnego, fajne efekty świetlne z muzyką. W dzień to po prostu fontanny

Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokazy fontanny są różne - warto sprawdzić na stronie internetowej godzinę i temat pokazu.
Pokaz trwa około 20-30 min.
Warto zabrać coś na komary w ciepły wieczór.
Najlepszy efekt jest gdy jest ciemno - za dnia nie ma takiego efektu.
Pokazy są darmowe.

Dziękujemy, queen_meretseger