Otwarte dzisiaj: 10:00 - 17:00, 18:00 - 21:45
Kolorowa atrakcja

Kolorowa atrakcja wieczorową porą, fontanna wręcz tańczy kolorami w rytm muzyki, polecam :) całość... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
KatarzynaDabkowska
Rabka-Zdrój, Polska
Dla mnie extra

Byliśmy wieczorem, mimo zimna i wiatru bawiliśmy się świetnie. Latem pewnie jest jeszcze... Przeczytaj więcej

kaska_pelaskaa
Nowogard, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Fontanna jest bardzo interesującym miejscem, pokazy podobają się zarówno małym, jak i dużym melomanom. Zdecydowanie polecam pokazy nocne, efekt jest dużo bardziej atrakcyjny.
Ponadto wspaniałe otoczenie. Spacer pod pergolą w słonecznym dzień.
Polecam!

Dziękujemy, ada8219
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sama fontanna jest miejscem ,,na jeden raz”, czyli fajnie zobaczyć ale jakiegoś szału nie ma. Warto zajrzeć w nocy. Sama Pergola jest piękna, a łuki wokół i Ogród Japoński wspaniałe.

Dziękujemy, milly935
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce, które obowiązkowo trzeba odwiedzić wieczorem. Piękna muzyka i tańcząca w jej rytm kolorowa woda. Dzieci siedziały z otwartą buzią, a potem poszły się chlapać do mniejszej fontanny.

Dziękujemy, arturoxp2018
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bez urazy ale dla mnie średnio , być miże dlatego że widziałem już podobny pokaz w Barcelonie i tak naprawdę nie ma co do czego porównywać - i na tym
zakończę.Dobrze że powstają tego typu projekty.

Dziękujemy, MiroslawK_13
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ze względu na dzieci byliśmy na pokqzie o 19.00 który trwa zaledwie 4 minuty. Ale chłopakom się podobało. Pokazy wieczorne, po zmroku są dużo lepsze bo dochodzi element gry świateł, ale o każdej porze warto zobaczyć.

Dziękujemy, mariawT714NB