Brak strefy do skoków

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019
Basia2410
Miło

Aquapark fajny, ale mało atrakcji dla dorosłych. Jedyną opcją jest wizyta w tygodniu, w weekendy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019
Celina T

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zostawiliśmy tą atrakcję na ostatni dzień pobytu we Wrocławiu. Mieliśmy być 2-3 godziny, a byliśmy... prawie 7 godzin. Pięknie zrobione miejsce do odpoczynku i rekreacji. Dużo basenów wewnątrz i na zewnątrz, różne zjeżdżalnie i baseny dla tych większych i maluchów, leżaki, fale. Trudno wszystko wymienić. W środku jest też możliwość zjedzenia ciepłego posiłku w cenie 4 zł/100g. Jedzenie świeże i bardzo smaczne. Przy kasie kwota nabijana jest na Twoją opaskę i płaci się przy wyjściu. Serdecznie polecam

Dziękujemy, arturoxp2018
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Z atrakcji Aquaparku mieliśmy okazję korzystać wielokrotnie od kilku lat. Z przykrością muszę stwierdzić, że jakość usług oraz podejście do klienta jest coraz gorsze. W dniu wczorajszym nasze rozczarowanie było tak duże, że postanowiłam napisać tę recenzję. W związku z tym, że była spora kolejka osób oczekujących do wyjścia, konieczne było kilkuminutowe oczekiwanie. Zatem czekaliśmy grzecznie z dziećmi. Kiedy udało się wreszcie dojść do kasy zostaliśmy poproszeni o dopłatę za przekroczenie czterech minut. Kwota, którą musieliśmy dopłacić wyniosła 9,60 zł za cztery osoby. Kiedy zapytałam Panią przy kasie (notabene bardzo opryskliwą) za co mam płacić, skoro widziała, że od kliku minut czekałam z dziećmi w kolejce do wyjścia, odpowiedziała mi, że powinnam przewidzieć takie sytuacje i wyjść wcześniej. Odpowiedziałam, że to nieuczciwe z ich strony, bo trudno jest przewidzieć, jak długo będę stać w kolejce do wyjścia. Moim zdaniem jest to ewidentne wyłudzanie pieniędzy od klienta. Pragnę dodać jeszcze, że obowiązujący do jakiegoś czasu dodatkowy czas na przebranie był trafionym rozwiązaniem. Ewentualnie można by pobierać opłatę za czas do wyjścia z przebieralni eliminując tym samym czas oczekiwania w kolejce do kasy. Pozdrawiam

3  Dziękujemy, AgaOskar
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Jeśli odwiedziły Cię wnuki, jeśli dzieci mają wakacje czy jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, polecam Aquapark we Wrocławiu.
Dzieci mają różne atrakcje . Baseny, gumowe tory przeszkód (wakacje) i zjeżdżalnie.
A dla dorosłych jeden z najlepszych kompleksów saun jakie udało mi się w życiu odwiedzić.
Co godzinę a czasami i pół, seans zapachowy. Polecam szczególnie te "mocne" ale ostrzegam, że temperatura w sunie jest wtedy naprawdę wysoka.
Ja będę częściej. Polecam.

1  Dziękujemy, SP6ABO
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Jak Ci się spodoba i zostaniesz dłużej to słono zapłacisz, 60 gr za minutę ... czyli godzina to 36 zł za osobę ! zlikwidowano też 15 minut na przebranie się ... Za mało przebieralni, trzeba się przebrać w wc bo nie idzie się dostać do kabiny ... jakość leci na pysk

1  Dziękujemy, PatrykM369
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Świetne pływalnie i atrakcje jednak brak chociaż jednej strefy dla dzieci gdzie mogły by skakać do wody. Rozumiem, że to że względu na bezpieczeństwo ale bez przesady na tak duży basen wyznaczyć choć jedną strefę to chyba realne marzenia. Wielu rodziców mówiło, że tego brakuje więc nie jest to tylko moje zdanie.W Europie na każdym basenie jest taka strefa... Są różne zamiłowania do wody a Aquapark stara się im sprostać, więc mam nadzieję, że niedługo i my połączymy pasję i przyjemność odpoczynku

Dziękujemy, Basia2410