Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego
Zapisz
Miejsce do odpoczynku

Bywałam tam jako dziecko, teraz chodzę ze swoimi dzieciakami jak tylko mam okazję być we Wrocławiu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2020
KasiaD1207
Jedno z najpiękniejszych miejsc Wrocławia!

Cisza, spokój, piękne widoki... Trafiliśmy tam bez konkretnych planów - na pewno wrócimy do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2020
Marta W
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Warto zobaczyć, ogród jest przepiękny z licznymi ławkami, gdzie można przyjść usiąść i w spokoju przeczytać książkę, ale lepiej mieć przy sobie gotówkę, bo są problemy z płatnościami za pomocą terminala.

Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 4 września 2019

Ogród Botaniczny to piękne miejsce na spacer za, który niestety trzeba zapłacić. Bilet normalny kosztuje 15 zł, a ulgowy 10 zł. Rozumiem, że utrzymanie takie ogrodu kosztuje, ale bilety mogłyby być trochę tańsze.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce na spacer i zdjęcia, zadbane rośliny, wszystko utrzymane w jak najlepszym porządku. Multum różnorakich gatunków roślin, 3h to minimalny czas, aby wszystko powoli obejść i pooglądać.

1  Dziękujemy, turystka0805
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Oaza zieleni i spokoju w centrum miasta. Można pospacerować i odpocząć. Niektóre rośliny robią wrażenie. Na terenie ogrodu można coś przekąsić

Dziękujemy, arturoxp2018
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Jak nie ma dużo ludzi jest tam super atmosfera. Można nad stawem usiąść i się zdrzemnąć. Mam nadzieje że fontanna wróci na swoje miejsce.

Dziękujemy, Łukasz N