Wrocław
Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego
Piękny ogród. Również jesienią.

Piękny ogród botaniczny. Bardzo dużo gatunków. Szklarnie. Ciekawa kolekcja kaktusów. Proponuje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
macdrolas
Kraków, Polska
Trzeba odwiedzić!

Spodziewałam się takiego typowego parku, a dostałam dużo, dużo więcej! Naprawdę przyjemne i... Przeczytaj więcej

kachasroka
Gliwice, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce na spacer i zdjęcia, zadbane rośliny, wszystko utrzymane w jak najlepszym porządku. Multum różnorakich gatunków roślin, 3h to minimalny czas, aby wszystko powoli obejść i pooglądać.

1  Dziękujemy, turystka0805
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Oaza zieleni i spokoju w centrum miasta. Można pospacerować i odpocząć. Niektóre rośliny robią wrażenie. Na terenie ogrodu można coś przekąsić

Dziękujemy, arturoxp2018
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Jak nie ma dużo ludzi jest tam super atmosfera. Można nad stawem usiąść i się zdrzemnąć. Mam nadzieje że fontanna wróci na swoje miejsce.

Dziękujemy, Łukasz N
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Piękne miejsce na popołudniowy spacer. Ogromna ilość ciekawych roślin, pięknie zaaranżowane otoczenie i infrastruktura. Idealne miejsce do zrelaksowania się podczas zwiedzania miasta.

1  Dziękujemy, Daisyontheholiday
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Totalnie magiczne miejsce w centrum miasta. Długo zbierałem się aby odwiedzić ogród botaniczny ale od kiedy poszliśmy tam z dziewczyną na spacer to jestem zauroczony tym miejscem. Zdecydowanie polecam na weekendowy relaks!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, VenomPL