Zaskakujące zoo

Zoo & Afrykarium we Wrocławiu, sprawił duże wrażenie na nasze rodzinę . Byliśmy zachwycony równo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
622nikk
Poltava, Ukraina
Rewelacja

Mocno polecam Zoo i Afrykarium. Zoo pokaże nam mnóstwo zwierzaków, a afrykarium przenosi do innego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 764)

Zrecenzowano: 11 września 2019

Afrykarium fajne ale ZOO tragedia ,zwierząt jest mało za szybami w Chorzowie jest lepiej i taniej ,nie polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu we Wrocławiu byliśmy także w ZOO. Ogólnie zwiedzanie udane, można tam spędzić miło cały dzień, oglądając ciekawe zwierzęta, oceanarium i afrykarium. Teren rozbudowany, zadbany, ceny biletów przystępne. Polecam na wypad niedzielny z dziećmi

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Kemal1979
Zrecenzowano: 6 września 2019

Postanowiłem odwiedzić wrocławskie ZOO po ponad 10 latach. Przyciągnęła mnie czysta ciekawość bo dużo się mówi o tym obiekcie. Powiem tak, moim zdaniem cena 50 zł za bilet to dużo. Odwiedziłem ostatnimi czasy obiekty w Pradze, Berlinie, Wiedniu, Lizbonie i Singapurze i powiem, że ta cena jest wygórowana. Rozumiem nowe Afrykarium ale bez przesady. Ale powiedzmy, że cena ceną, ale to że gość musi jeszcze dodatkowo płacić za mapkę i to 3 zł to już mega przesada. Wszędzie w ww. obiektach mapka była w cenie biletu. Moim zdaniem miejsce przereklamowane na tą chwilę

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Karol P
Zrecenzowano: 4 września 2019

- Warto przyjechać rano i zacząć zwiedzanie od Oceanarium, bo tam są największe tłumy.
- Mapka zoo do kupienia w automatach w wielu miejscach w zoo za 3zł (tylko gotówka). Moim zdaniem warto kupić.
- Obejście całego zoo zajęło nam około 4-5h.

Warto przyjechać i zobaczyć manaty, leniwce. Przepiękne zoo niemalże w centrum miasta.

Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wrocławskie ZOO i Afrykarium to podstawowy punkt do odwiedzenia podczas pobytu we Wrocławiu. Pięknie zagospodarowane - żeby być pewnym, że się wszystko zobaczyło polecam ściągnięcie Aplikacji z Mapą ZOO - to na prawdę pomaga. Afrykarium jest przepiękne.

Dziękujemy, Marta S