Zaskakujące zoo

Zoo & Afrykarium we Wrocławiu, sprawił duże wrażenie na nasze rodzinę . Byliśmy zachwycony równo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
622nikk
Poltava, Ukraina
Rewelacja

Mocno polecam Zoo i Afrykarium. Zoo pokaże nam mnóstwo zwierzaków, a afrykarium przenosi do innego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 764)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Postanowiłem odwiedzić wrocławskie ZOO po ponad 10 latach. Przyciągnęła mnie czysta ciekawość bo dużo się mówi o tym obiekcie. Powiem tak, moim zdaniem cena 50 zł za bilet to dużo. Odwiedziłem ostatnimi czasy obiekty w Pradze, Berlinie, Wiedniu, Lizbonie i Singapurze i powiem, że ta cena jest wygórowana. Rozumiem nowe Afrykarium ale bez przesady. Ale powiedzmy, że cena ceną, ale to że gość musi jeszcze dodatkowo płacić za mapkę i to 3 zł to już mega przesada. Wszędzie w ww. obiektach mapka była w cenie biletu. Moim zdaniem miejsce przereklamowane na tą chwilę

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Karol P
Zrecenzowano: 4 września 2019

- Warto przyjechać rano i zacząć zwiedzanie od Oceanarium, bo tam są największe tłumy.
- Mapka zoo do kupienia w automatach w wielu miejscach w zoo za 3zł (tylko gotówka). Moim zdaniem warto kupić.
- Obejście całego zoo zajęło nam około 4-5h.

Warto przyjechać i zobaczyć manaty, leniwce. Przepiękne zoo niemalże w centrum miasta.

Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wrocławskie ZOO i Afrykarium to podstawowy punkt do odwiedzenia podczas pobytu we Wrocławiu. Pięknie zagospodarowane - żeby być pewnym, że się wszystko zobaczyło polecam ściągnięcie Aplikacji z Mapą ZOO - to na prawdę pomaga. Afrykarium jest przepiękne.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do zoo w środku tygodnia (korzystając przy okazji ze studenckiej środy - polecam kto może, zamiast 50 zł bilet kosztuje 30 zł), zaraz na otwarcie po 9. Warto zakupić wcześniej bilety przez internet. Udaliśmy się w pierwszej kolejności do Afrykarium, bo trochę bałam się kolejek, ale z tego co później widziałam to nie było żadnych. :) Warto przejść przez wszystkie pawilony, w których nad naszymi głowami wiszą nietoperze, leniwce czy fruwają motyle. Niezapomniane wrażenia :) Części zwierząt nie znaleźliśmy na wybiegach, ale ciężko im się dziwić, że wolały się schować przed upałami. Warto pobrać też aplikacje, na której znajdziemy m.in. wszystkie pory karmień. Może okazać się pomocna. Z informacji które znalazłam w przewodniku po Wrocławiu wynika, że to miejsce jest najczęściej odwiedzaną atrakcją w Polsce oraz, że to trzecie pod względem ilości gatunków zwierząt zoo na świecie. Polecam, warto!

Dziękujemy, sandruszkax
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w zoo była jednym z głównych punktów programu naszej wycieczki do Wrocławia - nie zawiedliśmy się. Zwierzęta zadbane i na prawdę sporo gatunków. Aplikacja bardzo pomaga w zaplanowaniu trasy.

Dziękujemy, claauu91