Zapisz
Wrażenia niesamowite

Zawsze chcialam odwiedzic wroclawskie zoo. I muszę przyznać,że zabralam tam dopiero wnuczke. Byla... Przeczytaj więcej

833urszulad
Super

Najlepsze ZOO w jakim byłem. A jeszcze lepsze Afrykarium. Polecam wszystkim, i młodszym, i... Przeczytaj więcej

Sławek K
Suwałki, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 916)

Zrecenzowano: 4 września 2019

- Warto przyjechać rano i zacząć zwiedzanie od Oceanarium, bo tam są największe tłumy.
- Mapka zoo do kupienia w automatach w wielu miejscach w zoo za 3zł (tylko gotówka). Moim zdaniem warto kupić.
- Obejście całego zoo zajęło nam około 4-5h.

Warto przyjechać i zobaczyć manaty, leniwce. Przepiękne zoo niemalże w centrum miasta.

Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wrocławskie ZOO i Afrykarium to podstawowy punkt do odwiedzenia podczas pobytu we Wrocławiu. Pięknie zagospodarowane - żeby być pewnym, że się wszystko zobaczyło polecam ściągnięcie Aplikacji z Mapą ZOO - to na prawdę pomaga. Afrykarium jest przepiękne.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do zoo w środku tygodnia (korzystając przy okazji ze studenckiej środy - polecam kto może, zamiast 50 zł bilet kosztuje 30 zł), zaraz na otwarcie po 9. Warto zakupić wcześniej bilety przez internet. Udaliśmy się w pierwszej kolejności do Afrykarium, bo trochę bałam się kolejek, ale z tego co później widziałam to nie było żadnych. :) Warto przejść przez wszystkie pawilony, w których nad naszymi głowami wiszą nietoperze, leniwce czy fruwają motyle. Niezapomniane wrażenia :) Części zwierząt nie znaleźliśmy na wybiegach, ale ciężko im się dziwić, że wolały się schować przed upałami. Warto pobrać też aplikacje, na której znajdziemy m.in. wszystkie pory karmień. Może okazać się pomocna. Z informacji które znalazłam w przewodniku po Wrocławiu wynika, że to miejsce jest najczęściej odwiedzaną atrakcją w Polsce oraz, że to trzecie pod względem ilości gatunków zwierząt zoo na świecie. Polecam, warto!

Dziękujemy, sandruszkax
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w zoo była jednym z głównych punktów programu naszej wycieczki do Wrocławia - nie zawiedliśmy się. Zwierzęta zadbane i na prawdę sporo gatunków. Aplikacja bardzo pomaga w zaplanowaniu trasy.

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Miałem przyjemność odwiedzić to ZOO i jak najbardziej, polecam. Jedynym minusem są tłumy ludzi i brak zapanowania nad tłumem przez personel. Samo ZOO posiada zadbane zwierzęta, czyste wybiegi, miejsca gdzie można sobie zaplanować postoje i przerwy. Delikatnie rozczarowałem się wybiegami pingwinów i fok. Polecam to miejsce na miłe spędzenie dnia i spacer.

Dziękujemy, MarcinWS